Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki nem hisz a túlvilágban az...

Aki nem hisz a túlvilágban az nem fél a haláltól?

Figyelt kérdés
Akkor abban a tudatban él hogy semmivé válik a halála után, és hogy nem létezik többé.

2023. júl. 31. 13:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
A nemlét kevésbé félelmetes mint mondjuk az örök szenvedés.
2023. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%

Ahha.

Mutasson rá valaki bizonyítékot és akkor majd elhiszem, hogy van ilyen. Addig csak tündérmese.

2023. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Aki hisz a túlvilágban, de ugyanúgy nincs semmi a halál után, az is így járt. Akkor viszont aki hisz benne, annak ugyanúgy félnie kell attól, hogy mégsem igaz semmi abból, amit elhitettek vele.
2023. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
A saját halálomtól nem félek. Lesz ami lesz. Sokkal jobban aggaszt, hogy elveszítem a szeretteimet.
2023. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
A hívőknek kevesebb a vesztenivalójuk, hacsak nem egy radikális valláshoz tartoznak, mint a hitetleneknek.
2023. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Én nem hiszek benne, de nem félek.. mert nem származik belőle semmi jó, ha félek. Igazából tudomásul veszem és tudom, hogy nem élek örökké.
2023. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

Mi félnivaló van az ateista haláltól? Nem tapasztalod meg hogy milyen halottnak lenni, egészen egyszerűen csak nem leszel. Ha lenne lelkem és lenne túlvilág akkor valamennyire talán idegeskednék hogy meg kell majd tapasztalnia a lelkemnek a túlvilágot, de így viszont min idegeskedjek? Leszek, aztán egy ponton nem leszek, és onnantól nincs is "én".


Na mindegy, elég hülyén hangzik elmagyarázva, de talán érted.

2023. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy ateista halál, vagy hívő halál. Mindenki halála ugyanolyan, az ellenkezőjére semmilyen bizonyíték nincs (hinni valamiben még nem jelenti, hogy tényleg úgy van).
2023. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
#8 ehhhhhhhhhhhhhhhh nyilván az elképzelésről beszéltem nem a tényleges szó szerinti halálról..... ateista halál = amit az ateisták hisznek a halálról.................
2023. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
Nem, mert úgy gondolom, hhogy ami vége, az vége, nincs tovább.
2023. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!