Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek otthon mennyire...

Szerintetek otthon mennyire fizetnének meg osztrák irodai munkatapasztalattal?

Figyelt kérdés
Építőipari számlázási ügyintéző vagyok egy nagy cégnél de dolgoztam már itt kint beszerzőként is egy multinál.
2023. aug. 3. 13:09
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Vagy inkább úgy kérdezem,hogy mennyit kérhetnék?
2023. aug. 3. 13:17
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem teljesen mindegy honnan van tapasztalatod.

Nyelv menjen ha kell a kulfoldi partnerek miatt gyorsan tanuld be a (vállalat iranyitasi és vagy számlázási)rendszeruket, erre kezdők is képesek.

2023. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Ja meg a szakmai epitoanyagok szerelékek nevét se árt gyorsan tanulni a cégeknél. Altalában adnak szószedetet.
2023. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Épp ezért kérdezem,hogy mennyit kérhetnék?
2023. aug. 3. 13:22
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

Az tapasztalattol fuggetlen.


Amennyit ők adni akarnak es amennyivel nem kérsz más jelentkezők fölé mert ertelemszeruen az olcsóbb bérigényűt veszik fel akkor.

Nem artana ha ők tennének ajánlatot inkább.


Kerj annyit amennyièrt neked megèri fedezi a lakbert bejárást meg amennyi neked kell

2023. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Amúgy szerintem meg nem mindegy.

Ha valaki külföldön végez ilyen hasonló munkát nem egyenlő azzal ha otthon betanulja.

Mondjuk egy Strabagnál külföldi ügyfelekkel kapcsolatot tartani meg számlázni nem egyszerű.

Ahhoz kell nemzetközi könyvelési tapasztalat ami nekem már van.

2023. aug. 3. 13:25
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

Terulet se mindegy hogy isten háta mögötti ipari park ahova a kutya se akarna bejàrni dolgozni (en egyszer mikor meglattam hogy egy pusztan kéne atverni magam az interjura es ha felveszenek oda akkor minden hajnalban..hát en féluton vissza is fordultam hogy en ide ki nem járok dolgozni hiban fagyban gumicsizmában az biztos :D)vagy videk vagy vmi forgalmi negyed.

Sok függvényes az osszeg.

2023. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Otthon - ha az Magyarországot jelenti - általában minden ágazatban jelentősen alacsonyabbak a bérek, mint Nyugat-Európában.

Ha valami nem késztet/kényszerít erre, én nem jönnék haza.

2023. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem is szeretnék csak érdeklődök mert ezzel nem vagyok tisztában.

Itt 2700 Euró nettót keresek.

2023. aug. 3. 13:29
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

Nem lehet cégeket egymasra huzni max frenchise rendszerben. De mi degyiknek egyedi a szamlazasa iranyitasa technologiaja szokasai munkamoralja.

Mindenhol be kell tanulni.

Ezert is szeretik a kezdőket inkabb mert azoknak még nem rogzult be korabbi cégeknél màs ami mentén haladni akarna "rögzötten", hanem még tanukekonyabbak.

2023. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!