Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy estére...

Mit csináljak, hogy estére megmaradjon a jókedvem, ne érezzem magam ilyen kimerülten?

Figyelt kérdés

Otthonról dolgozom, ügyfélszolgálat.

Úgy néz ki a napom, hogy amíg nem kezdek el dolgozni minden tök jó. Friss vagyok, teszek-veszek.

Aztán jönnek a telefonhívások, nem a kedvenc munkaköröm.. de alapvetően kevés a hívás, ami egyrészt borzasztóan unalmas hogy csak várod a hívást, másrészt nem fáradok ki tőle. Vannak problémás/lekezelő hívások, ezek után kicsit elkenődöm, de nem vészes.


Ennek ellenére este 8-ra mikor végzem - úgy érzem magam, hogy egyszerűen meghalni nincs kedvem. Fáj a fejem, a sok üléstől/semmittevéstől az egész testem, fáradt vagyok elmenni sétálni, de nem vagyok elég kimerült az alváshoz.


Nem akarom az estéim így "elcseszni".


Van valami tipped ennek elkerülésére?


A kávé nem segít.


2023. aug. 8. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress egy normális melót. Komolyan.

Én is üfis vagyok itthonról, de hál istennek nem kell telefonálnom.

Ha sok a meló, borzasztóan elfáradok agyilag 8 óra alatt, de utána elmegyek sétálni vagy edzeni, és pont jó lesz lefekvésre. Ha viszont laza napok vannak, akkor én is sokszor teljesen szétcsúszok, unatkozom, de mégsincs kedvem semmibe belefogni, és meló után sem térek magamhoz.

2023. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"mégsincs kedvem semmibe belefogni"


Pont ez az érzés, amire gondoltam. Hogy semmihez sincs kedvem estére, pedig eltervezem délelőtt, például péntek délelőtt hogy majd este kimegyek a városba, és 8 órakor ott vagyok, hogy meghalni sincs kedvem.

2023. aug. 8. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanez, ez a láblógatós munka eredménye, belefásulsz egész nap a semittevésbe, és nyilván este 8-kor nem lehet felpörögni csengőszóra.
2023. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!