Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elsirtam magam munkaban mert...

Elsirtam magam munkaban mert ki vagyok kozositve es egesz nap meg sem szolalhatok. Ezek utan adjak még egy eselyt ennek az egesznek vagy eszembe sem jusson?

Figyelt kérdés

Egesz nap hallgatom ahogy a tobbiek beszelgetnek, viccelodnek de engem kikozositettek, es van egy ket ember aki szo szerint utal engem ez sem konnyiti meg a helyzetet.

Olyan szinten rosszul lettem ma, hogy elsirtam magam, sirva dolgoztam aztan amikor mar nem tudtam dolgozni mert nem lattam a sirastol, ki mentem a mosdoba de ott mégjobban sirtam.

Nem tudom adjak e annak a helynek még egy eselyt vagy ne..muszaj dolgoznom es sajnos nincsen mas. De felek mar menni, mert nem akarok megint sirni.

Az a baj nem lehet kizarni azt, amit csinalnak velem mert 1-2 meterre vagyunk egymastol egesz nap, vagy meg annyi sem.

25N


2023. aug. 11. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha nincs más, akkor ne add fel. Nem lehetsz mindenkinek szimpatikus. Ne a munkahelyen barátkozz, ezt intézd máshol.
2023. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

A munkádat magát szereted? A kollégákkal ne foglalkozz. Máskor nem közösítettek ki, csak ezen a munkahelyen? Eléggé igénytelen hely lehet, ahol felnőttek így kiközösítik egymást. Én olyan helyen is voltam, ahol kb. 8 általános szintjét sem ütötte meg egy néhány kolléga (nem is maradtak sokáig), de a csapat akkor is jó volt velük együtt.

Mivel válthatod ki azt, hogy kiközösítenek?

2023. aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Én is ki vagyok közösítve, de mivel embere válogatja, nekem ez így jó. Nem szól hozzám senki sem.

Kérdező: próbálj beszélni olyan emberrel, akiben is látsz minimális megértést. Tisztázd a helyzetet, hogy te hogy látod a szitut, mit tennél, hogy befogadjanak, illetve te mit vársz a többiektől, hogy jobb legyen. Elhiszem, hogy nehéz, de neked kell lépést tenni feléjük, ha szeretnél ezen változtatni.

2023. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Kezd el keresni mást, az ad majd egy nyugalmat, hogy nem kell már túl soká szenvedni és ha felvesznek máshova, hagyd ott.
2023. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Darius- ***** válasza:
70%
Nem ők döntik el megszólhatsz vagy sem. Küzdd le a szorongást.
2023. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

Valszeg te közösited ki magad. Ninvs egy témád nem vagy jópofi nem megy a small talk kedvesség.

Amugy miert nem otthon sirsz? En nem mernék meloban plane ilyen közegben.

2023. aug. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Ez van.
2023. aug. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Olyan heyre menj dolgozni ahol egesz nap egyedul vagy
2023. aug. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

Lelkileg aktívan bántalmazó munkatársak mellől váltottam máshova, ahol csak kiközösítettek. Megváltás volt, és nem érdekelt.

Esetleg próbáld ilyen szemmel nézni. Ha csak nem szólnak hozzád, kihagynak mindenből, az is bántó, de nem kell vele foglalkozni, csak lásd el a munkádat, és munkán kívül keress barátokat.

Nyilván ez a helyzet sem ideális, de ez még mindig a kisebbik rossz, ami elviselhető, hiszen munkán kívül is van életed.

Természetesen közben keress más munkát, pályázz, stb. De addig is fel a fejjel.

2023. aug. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!