Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más nem érzi úgy, mintha...

Más nem érzi úgy, mintha tavasz lenne?

Figyelt kérdés
Olyan fura érzésem van, mintha csak tavasz lenne, most lenne csak április.
2023. aug. 13. 02:05
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Inkább mintha ősz lenne. Esős, taknyos idő van.
2023. aug. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Inkább őszt mondanék akkor már èn is mivel ahhoz vagyunk közelebb de ma már azért elég meleg volt odakint így inkább nyári.
2023. aug. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

A hirtelen hőmérsékletvátozások tényleg olyanok, mint tavasszal voltak. Május egyik vasárnapján pl én rövidgatyában-ujjatlan pólóban mentem a Margit-szigetre, az azutáni hétvégén hosszúgatya-dzseki-kabát volt rajtam.

Most nyáron is volt olyan nap, hogy rövid-gatya pólóban, papucsban mászkáltam, de olyan is, hogy hosszúgatya-vékony kabátban. Tavasszal is és nyáron is sokan panaszodtak rosszullétekre, erős fejfájásra, fáradékonyságra, indokolatlan szomorúságra, etc.

Ez a nyár tényleg nem olyan durva mint a tavalyi, ahol 41 fokokat is mért az utcai hőmérő és csomószor a végét sem lehetett látni a kánikulahullámnak. Kövezzetek meg, de én örülök neki.

2023. aug. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2023. aug. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem őszies hangulatom lett az időváltozástól.
2023. aug. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A múlt heti koraőszt nagyon élveztem, de tekintve hogy most megint 30+ fokok vannak, az nagyon nem tavaszias. :(
2023. aug. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ősz kezdetére hasonlít, 2 hete már láttam lehulló, sárga falevelet:(.
2023. aug. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előbb úgy éreztem, mintha már Szeptember lenne.
2023. aug. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is őszies hangulatom van már pár napja, bár ehhez hozzátartozik, hogy az utóbbi napokban sokszor kellett 6 előtt kelnem, és akkor még kissé csípősek voltak a reggelek/hajnalok.
2023. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!