Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmondjam, vagy ne?

Elmondjam, vagy ne?

Figyelt kérdés
A mai napon megsérült a bokám, barátnőm szerint nem törés mert mozgatni tudom... De minimum zúzódás vagy szalagszakadás. Be van lilulva, feldagadt, és alig bírok ráállni. A gond csak az, hogy édesanyámmal holnap ünnepelnénk a születésnapját, és ilyen "csajos napot" terveztünk, elmegyünk ruhát venni, kajálni, stb. Este pedig strandolnánk. És tudom hogy ha megmondom neki hogy összetörtem magam, akkor lefújja az egész programot, amit nem akarok mert már hetek óta készül (ritkán van ideje kimozdulni), ráadásul a párja sem szervezett semmit a születésnapjára... Erre még a gyerekével is ússzon el a program? Emiatt gondolkozok, hogy beveszek egy fájdalomcsillapítót hátha használ, és végigszenvedem a holnapot, mintha semmi bajom nem lenne... Csak ezzel meg az a baj, hogy nem biztos, hogy fizikailag képes vagyok rá, és ha a szülinapján derül ki az még rosszabb :( Szerintetek mi a mákot csináljak? Teljesen tanácstalan vagyok.

2023. aug. 16. 17:04
A kérdező szavazást indított:
Mondd el
Ne mondd el
Egyéb (leírom)
Krumplis tészta mert azt szeretem
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Mindeenféleképpen mondd el, mert eezt inkább dokinak látni kellene. Nem lenne jó, ha az eetleges rendezvény közben még valami plusz dolog is történne.
2023. aug. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Mondd el, és még ma irány az orvos. Aztán az orvos utasításai szerint szervezzétek át a programot.
2023. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
mondjuk először vidd el a szalagszakadás-gyanúdat az illetékesekhez, aztán menjetek holnap anyáddal kocsival kajálni? de csak egy ötlet, lehet most töketlenkedni és holnap szenvedni is.
2023. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na,van fejlemény?Elmentél dokihoz?
2023. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!