Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről akik nem képesek helyesen fogalmazni és írni sem?

Figyelt kérdés

Én személy szerint elítélem őket.

Saját nyelven helyesen írni szerintem egy alap műveltség. Ha ez nincs meg valakiben,nem fektet bele energiát hogy tökéletesítse az oda is tartozik ahova kell neki!



2023. aug. 17. 14:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Te se voltál képes egy mondatot leírni helyesen. 😉
2023. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Hát, ez egy elég ironikus kérdésre sikeredett.
2023. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
88%
Kevésbé igényesek.
2023. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egy emberről sokat elárul az írásképe. Ha pl. képtelen érthetően, tagoltan megfogalmazni valamit, mondatvégi írásjeleket használni, valamint azt a pár ly és J betűs szót leírni helyesen, az engem baromira bosszant. Ráadásul ő van felháborodva, mert mit okoskodik a másik...
2023. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Az a véleményem, hogy a magyar oktatási rendszer szégyene, és az állapotáról egy nagyon jó lenyomat, hogy ilyen emberek egyáltalán létezhetnek.


Az embert magát nem bántanám, egyrészt ki tudja miért nem tud helyesen írni, másrészt nem biztos hogy az ő hibája hogy egész életében senki nem tudta megértetni vele, hogy miért lenne fontos ezt tudni.


Az olyanokról, akiknek minden lehetőségük megvolt arra hogy magukévá tegyék a helyesírás képességét, és tudatosan úgy döntöttek hogy nem, mert ők leszarják, meg majd az okostelefon kijavítja helyettük, azokról én is azt gondolom, hogy kevésbé intelligensek. Ugyanis az intelligencia szorosan összefügg a szókincsünkkel, és a fogalmazási készségeinkkel, tekintve hogy minél több szót ismerünk annál pontosabban és komplexebben tudjuk a saját gondolatainkat, érzéseinket megfogalmazni és kifejezni. Akinek erre tudatosan nincs igénye, az kuka.

2023. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
20%
Átlag magyarok 😂
2023. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%

Szóval, a kérdező ócsárolja, aki nem tud helyesen írni, de ő se tud és mivel felhívtam rá a figyelmét, ezért le lettem szavazva. Gratulálok leszavazók. 🤷🤦👏


Tényleg logikusak vagytok.

2023. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem tartom őket sokra.
2023. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én meglepődök, hogy mennyi ilyen ember van.

És ehhez jön még hozzá, akik ugyan tudnak helyesen írni, de nem fogják fel, hogy nem képesek helyesen fogalmazni. Pl. tegnap az egyik kérdésnél lévő emberke beírta egy témában a szemüveget. Ő a napszemüvegre gondolt, mások értelemszerűen nem, mert nem azt írta. És még ő volt kiakadva meg ostobázott le másokat...

2023. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
98%
Igénytelen és/vagy buta
2023. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!