Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Várjátok már az iskola kezdést?

Várjátok már az iskola kezdést?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Kúrvára.
2023. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Igen!!!


Aztán majd az autóból nézem ahogy búslakodva battyognak reggel az iskolába. :D :D

2023. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Igen. 27F
2023. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Végre visszamegy az oldal színvonala a mínuszról a nullára.
2023. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nagyon.


Komoly céljaim vannak a tanulással.

2023. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Megint tele lesznek a buszok csúcsidőben...
2023. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Alapvetően igen. Na, a vizsgákat, zh-kat már kevésbé. 😂
2023. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7, én is az egyetemi éveim alatt vártam már nagyon, hogy kezdődjön a suli. Nyáron eltűnt mindenki, nekem meg nem volt pénzem elutazni, felemésztett a magány és unatkoztam, szóval mindig vártam, hogy érjen véget a nyár. Mondjuk augusztusban kezdett feléledni az egyetemi csoportunk, meg már ilyenkor a tárgyfelvétel miatt a tanárokkal is lehetett levelezni, úgyhogy volt egy kellemes érzés bennem, hogy most már mindjárt kezdődik a szemeszter. Aztán elkezdődött és végig megmaradt bennem a lelkesedés, sosem lett monoton vagy szürke. Csak májusban jött egy rossz érzés, hogy kezdődik a nyári vizsgaidőszak és aki letette a vizsgáit, azonnal köddé is válik és hamarosan hosszú ideig megint kb 0 kommunikációm lesz.


A gimiben viszont ilyenor ideges voltam. Mindig úgy kezdtem neki, hogy elterveztem, mennyi mindent csinálok, aztán ilyen tájban éreztem, hogy elrepült a nyár és szinte semmit sem csináltam, az egészet ellustálkodtam. Pár nappal a tanévkezdés előtt elkezdtem jópofát vágni, hogy új évfolyam, új könyvek, új tanszerek, etc., úgyhogy a tanév első napján lelkesen mentem be és ez kitartott addig amíg nem jöttek a házik, a röpdogák és újra szürke nem lett az egész.

2023. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Majd gondolok rád, hogy te csicskázol a munkahelyeden és minimálbérből tengődsz az albidban. Addig én boldogan battyogok a suliba, hisz előttem áll az élet és vannak lehetőségeim.
2023. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon nem várom a szeptembert. Munkaellenes szülőkön élősködő, semmittevő akarok lenni, Október óta űzöm ezt a léhűtéses parazitalétet. Mivel van kis testvérem aki még iskolás ezért a pszichológusom szerint nagy valószínűséggel az iskolakezdéssel engem is elkezdenek jobban csesztetni és simán meglehet, hogy annyira elrobban a szüleim agya, hogy kiraknak otthonról aztán nincs hova mennem és akkor hajléktalan leszek...
2023. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!