Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzek megkönnyebbülést,...

Miért érzek megkönnyebbülést, ha olyan embereket látok az utcán barátkozni, akik megérdemlik egymás társaságát?

Figyelt kérdés
Van két személy, akiket egymástól függetlenül ismerek. Tudom azt, hogy sok ember kapott lehetőséget az életükben baráti szemszögből, de végre azt látom, hogy olyan emberek, ismerősök barátkoznak, akik megérdemlik egymás társaságát. Jártatok már úgy, hogy mosollyal örültetek a sors akaratának?
2023. aug. 24. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Nem szokásom bíráskodni és eldönteni ki kinek a társaságát érdemli meg, főleg kívülállóként.
2023. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagyok kifejezetten gonoszkodó / kárörvendő típus, de azt én is megmosolygom, amikor felszínes buta liba felszínes buta libával barátkozik, és egyenszettben, egyensminkben billegnek be együtt leharcolt magassarkú robogóikon, egyik kezükben almás készüléket, másikban Starbucks kávét egyensúlyozva, könyökhajlatban himbálózó Michael Kors táskával :)


Ugyanígy mikor iskolákban nyomi a nyomival, a tipikus edzett, focista szépfiú az edzett, focista szépfiúval, a három IQ pontos tarkopasz, hörgő, izzadt Ferencváros–szurkoló meg a három IQ pontos tarkopasz, hörgő, izzadt Ferencváros–szurkolóval. Aztán jegyvásárláskor ketten tesznek össze egy értelmes fél mondatot nagy nehézségek árán, többnyire telefonos segítséggel.

2023. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Mert jó, ha sikereket is lát az ember a világban, nem csak rosszat.
2023. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!