Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire visszatetsző az a...

Mennyire visszatetsző az a dolog, mikor egy nő "nyal" egy férfinak a közösségi médiában?

Figyelt kérdés
Van barátom, tehát senkire sem irigykedem. De számomra olyan taszító, mikor látom, hogy egy képen egy nő puszilja a férfi arcát, de akár a csók is. Szerintem ez nem online felületre való. De attól is kivagyok, mikor a Facebook üzenőfalon írják egymásnak, hogy Boldog Születésnapot, névnapot szerelmem, vagy ha a közös képek alá aláírják, hogy szeretlek, édesem, szívem, életem, mindenem stb, és még sokszor ezeket a képeket is feldobják a nyálas idézetekkel.
2023. aug. 31. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Nahát, egy amish a neten! Szabad nektek használni az internetet, ráadásul csókokról meg nyalásról írni? (Bocs, ha tolakodónak érzed a kérdést, úgy tudtam, nálatok az ilyesmi tilos).
2023. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértek. Mikor egy bejegyzést alatt elolvasom a “szeretlek szívem” kommentet én érzem magam kínosan.
2023. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyira, mint amikor a férfi a nőnek.
2023. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi a barátommal az életben mondjuk egymásnak, hogy szeretlek, és ott kívánunk egymásnak születésnapot is, és nem a Facebookon nyáladzunk.
2023. aug. 31. 21:44
 5/10 A kérdező kommentje:

"Ugyanannyira, mint amikor a férfi a nőnek."


Azt is röhejesnek tartom, de egy nőtől még röhejesebb a kérdésben is leírt dolgok.

2023. aug. 31. 21:46
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Mindkét nemtől gáz. Ez nem a publikumra tartozik.
2023. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Nahát, egy amish a neten!"


Már miért lennék amish? Mert nem a neten mutatom ki, hogy szeretjük egymást a barátommal? Ez nem azt jelenti, hogy nincs közös képünk, semmi, a képeken átöleljük egymást, és ennyi. Nem hiszem, hogy a Facebookra kellene csókos képeket kirakni. Sokszor az ilyen "nyalizós" nők a legálszentebbek, kirakják, hogy így-úgy szeretlek életem, aztán következő hónapban már egy másik pasira érvényesek ugyanezek a szavak. Persze nem minden estben van ez így, de sokszor így látom.

2023. aug. 31. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem ez téged miért zavar annyira, hogy képes vagy róla kérdést kiírni.
2023. szept. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert az exének akar villogni vele, vagy olyan barátnőknek akik folyton lesajnálták hogy jaj nincs senkije. Ezt mindig villogásból csinálják nem szerelemből.
2023. szept. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gáz,igen.Egyébként előttem szólóval egyetértek.Aki tényleg szereti a párját,az nem parádézik vele semmilyen közösségi oldalon.
2023. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!