Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tiszta szívből gyűlölöm a...

Tiszta szívből gyűlölöm a nyarat és a meteorológiai nyarat, ma viszont leégett a tarkóm, mert azt hittem, a pusztulat nap nem fog kisütni. Más is poklok poklának tekinti ezt a gusztustalan évszakot?

Figyelt kérdés
Bárcsak egész évben ne lenne soha 20 foknál melegebb, a nap maximum 12 órát lenne fent és az év jelentős része felhős-esős idő lenne. Nem lenne többet rövid, alulöltözött, primitív suttyók magamutogatása, idióta diákok félrészeg hőbölgése, tetves napégés
2023. szept. 3. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Angliáról hallottál te már?
2023. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Örülök neki, hogy kiadtad magadból a feszültséget. Kérdésed is van vagy csak ennyit szerettél volna?
2023. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én sem bírom, de nekem a kövérségből is adódik. 24 felett már kikészít. ennek ellenőre az esőt sem szeretem, nem bánnám ha süt a nap nem kell borultság, de maradna meg 24 alatt de 21 felett. sajnos ilyen kicsi kilengéssel működök jól. itt szabolcsban viszont most elég esős borult tipikus szeptemberi idő volt, megjött az évi első itt az ősz hangulatom
2023. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szolovjov ***** válasza:
Rá is fagynék a motorra ha nem lenne 20 foknál melegebb. Hajnalra maradna belőle vagy 8-10 fok, az hiányozna még.
2023. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Ennek aztán sok értelme volt, hogy ide kiírd a nyár miatti hisztidet. 🙄
2023. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szeretek alulöltözött lenni.
2023. szept. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tegnap esős 25 fok volt, miről beszélsz? :D

Amúgy használj fényvédőt, ne csak nyáron.

2023. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk az óceáni éghajlat nekem nagyon feküdne. Legalábbis az a 2 nap, amiben idén részem volt, brutál jó volt.


(Nem bánom a borultságot, szeretem az esőt, rosszul vagyok melegben (20-as BMI-vel), de nem bánom azt se, ha nem -5 van.)

2023. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!