Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy lány keresztet, vagy...

Ha egy lány keresztet, vagy halat visel a nyakláncán, akkor nagy valószínűséggel lehet keresztény?

Figyelt kérdés

2023. szept. 15. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
A kereszt még oké, de a hal hogy jön ide? És mi van, ha egyszerűen csak az a horoszkópja? :D
2023. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Vagy csak mert tetszik neki. Manapság már sokmindent csak azért viselnek, mert ,,trendi".
2023. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A hal onnan, jön, hogy Jézus Krisztus Isten Fia Megváltó mondat görög kezdőbetűi a görög hal szót adják ki összeolvasva, a hal még a keresztnél is ősibb keresztény jelkép, sőt, ha jól tudom a legősibb keresztény jelkép. Keresztények autóin is szokott hal körvonal lenni, illetve láttam már egy lány nyakában, akiről tudom, hogy keresztény.


[link]

2023. szept. 15. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
A vallásos szst keresed! Az emberek 90% a keresztény az országban. A halnál nem gondolom, de a keresztnél gyanitom igen
2023. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Na erről a halas dologról sem hallottam még soha.
2023. szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
azt a jellegzetes egyszerű halformát főleg a protestáns keresztyének használják ma, amúgy az ókori keresztyénüldözések idején jött be a használata.
2023. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!