Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha depressziós...

Mit csináljak ha depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Este nehezen alszom el, reggel pedig nehezen ébredek, szívem szerint fel se ébrednék. Hiába van párkapcsolatom, de ezt se tudom, hogy hogyan, velem még úgy igazán sose akart senki se együtt lenni. Nincs munkám, nem is sok munkám volt, így 30 évesen sose vennének fel sehova, mert úgy gondolom mindenhova tőlem csak jobb jelentkezők vannak, és így nem is igazán értem, miért is szeret engem a barátom.

Amiatt mert van kapcsolatom lehetnék boldog, de mivel az élet más területein sikertelen vagyok, így nem vagyok az.


2023. szept. 15. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Mit tettél eddig?

Szakember?

2023. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

"Nincs munkám, nem is sok munkám volt, így 30 évesen sose vennének fel sehova, mert úgy gondolom mindenhova tőlem csak jobb jelentkezők vannak"


Régen volt munkád oda felvettek nem? Akkor mégis csak kellettél. Másrészt miért nincs már munkád? Persze több lehetőség lehet, elküldtek vagy magadtól mentél, vagy elüldöztek mindegy is. Próbálkozni kell, ez ilyen. Nem tudom merre laktok meg ott mik a lehetőségek, de ha az országunk nyugati részén vagy akkor ott biztos találnál munkát, lehet nem épp azt amit szívesen csinálnál de valami csak akadna. Másrészt ott a párod, nyilván valami oka biztos van amiért veled van, nincs állásod de mégis szeret meg kitart melletted akkor nyilván akkora hiba nincs benned. Az hogy sikertelen vagy pár dologba, előfordul, tovább kell lépni és másképp próbálkozni, másképp kell megközelíteni a dolgokat és ezt a hozzá állást hogy úgysem vagy jó vagy leszel jó semmire ezt sürgősen felejtsd el mert így tényleg nem leszel jó.


Neked kell összekapnod magad és tenni végre valamit, nem görcsölni ezeken mert jobb nem lesz.


Szakemberekbe én nem bízok bár ha neked ez lenne a segítség akkor fordulj egyhez, de a többségük csak lehúz pénzzel, meg mindenféle gyógyszerekkel fog tömködni ami maximum csak tönkretesz téged. Nem egy ismerősöm ment tönkre azért mert depis volt elment orvoshoz, elkezdett szedni mindenféle gyógyszereket, felpörögtek tőle, látszatra elmúlt a bajuk de ha nem szedték már mindenféle bajuk volt, rosszullét, és amit eltudsz képzelni, plusz volt akin már ez sem segített és mást kellett szednie és az odavert az egészségének mert a vesének, májnak sem tett jót, emésztésnek sem.


De te tudod.


Kapd össze magad, párod csak segít ha szeret téged.

2023. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Mintha én írtam volna, minden stimmel...
2023. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem próbálj meg munkát keresni nyugodtan ha ez zavar, bőven munkaerő hiány van.
2023. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!