Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A cigányoknak milyen vonásaik...

A cigányoknak milyen vonásaik vannak? Honnan lehet látni hogy cigány valaki belsőre/külsőre?

Figyelt kérdés

A belső is érdekelne. Belsőre mi jellemző rájuk. És ne írjátok hogy lopás stb, most komoly dolgokat írjátok ami hasznos! Trollok nem érdekelnek!!


A cigányokon akkor is látszik hogy cigányok de nem tudom hogy milyen vonásaik vannak hogy ennyire látni. Most oké hogy karakteres arcuk van de ez mit takar? Pl milyen a szem formájuk, arc formájuk, orruk, arc berendezésük.



2023. szept. 22. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem cigányozunk, ők romák! Vigyázz ezzel, engem ezért rúgtak ki a melóhelyről 😐

Amúgy a mai világban már a félROMAság is elég gyakori, meg sem lehetne mondani, hogy azok,l.


Tipikus szem/arc/orrforma egyéni, mint nálunk, fehéreknél.

Ami tipikus az ugye a fekete és dús haj, barna szem.

A legtöbb, akit ismerek, szeretik a mintás, élénk színű, feltűnő ruhákat.

2023. szept. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 sok cigány megsértődnek hogy ők nem romák hanem cigányok. Ők igenis cigányok
2023. szept. 22. 23:47
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 hát ezt eddig is tudtam.
2023. szept. 22. 23:47
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Sargas barnas bor. A szem alatt sargas barnas elszinezodes. Ha telen feher,akkor olyan olajzold arnyalattal feher nem rozsaszines feher.


Labfeje csapott egyenesvonalu az ujjaknal: a nagylabujj egyforma hosdzu s tobbivel. Kezen sokszor felfdle all a korom,rovid ujjak.

Labukon a koromagynal ,a mellbimboudvar,penisz,noi nemi szerv,fenekluk sotetebb onmaga szinehez kepest .


Jozan paraszti esz hasznalata nagyra becsult tulajdonsag naluk. Ez kovetendo lenne.



Ami a szivukon az a szajukon. Kimondjak,amit gondolnak. Az erzelmeik vezerlok oket az esszeruseg helyett altalabsn tobbseguknel.


Budzkeseguk van. Megsertodnek es nem bocsatanakmeg vagy nehezen.


Szin kontrasztos ruhakat szeretik. Vsnnak izlesesen kltozok azerg koztuk is.


Nok egy resze nagxon alacsonyak 140-250 cm 35/40 kg.


Beszednel sok kezmozdulat.


Ha neszel ,dallamos a hsngjordozas. (Ciganyok kozott elo feherember is atveszi ezt megszokasbol.)


Ma mar sok a keveredes. Az altalamos iskolasok kozt ugyanugy baratkozik feherember es cigany egymassal. Ez pozitiv. Igy jobban szeretnek iskolaba jarni,hs mincsenek kirekesztve es lelkileg bantalmazva. Egyre tobb a diplomas vagy szaklepzett cigany es rendes munkat is tudnak vallalni.


A megkulonboztetes csak a szarmazas miatt nagyon karos ongerjeszto folyamat.


Lassan elindult egy elfogadas a masik rasszok iranyaban.Foleg Budapesten. Ez segit mindenkinek. Mindenkinek kobb az egymassal bekeben eles fsji megkulonboztetes nelkul.


Tanulj inkabb emberismeretet. Szemelxisegek felismerese. Florence Littauer : Szemelyisegunk rejtett tartalekai cimu konyvbol!! Ezzel sokkal tobbre mesz.



Annyi minden hasznosat,egeszseget epitot ,penzugyi hozzaallast lehet tanulni a kulonbozo kulturakban felnovoktol.


Egy regi uzleti tanacs : Mindenkitol tanulok,aki valamiben jobb nalam.


Eg a hozzaallast rengeteg penzt hozott nekem.

2023. szept. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

1-es vagyok.. Az, hogy nagyon alacsonyak, az változó.. a munkahelyen kb 170 lehetett a csaj, és hát volt rajta felesleg bőven. A gyár egy részén egy másik romalány előtt mondták, hogy cigányok igy meg úgy, őt mégsem rúgták ki, nem ment árulkodni a csaj 😀


Volt részem nagyon gonoszhoz is, miatta kerültem át másik osztályba, mert sirva mentem haza mindig.

❗De volt 2 olyan is, akik nagyon rendesek voltak. Volt munkahelyemen (nem az, amiről irtam), szalagmunkát végeztünk. Mellettem volt a helye. Olyan jókat beszélgettünk, olyan jó szíve volt. Másik oldalamon is egy félcigány, büdös volt, lavorban fürdött néha, a körme sárgás-barnás volt. 🤢

2023. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
10%

Magyaroknál is sok a büdös és retkes kedves utolsó. Szóval ez nem jellemző.

Amúgy cigány az aki úgy viselkedik.

2023. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
57%
Külsőre retkes büdös,belsőre tolvaj, agresszív, bűnöző.Erre gondoltál ugye kérdező?? Hát komolyan DDDD Mintha egy külön állatfaj lenne a cigány népség.
2023. szept. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi, magyarok általában idejekorán felismertük a veszélyt, és volt bátorságunk a változások élére állni. Amikor összefogtunk, a siker sem maradt el. - Orbán Viktor
2023. okt. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!