Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Első feleségemet 30 éve nem...

Első feleségemet 30 éve nem láttam (ez így jó). Mára virradóra azt álmodtam, hogy találkozni fogunk. Olyan rossz érzéseket okozott, hogy még mindig a hatása alatt vagyok. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést is fél óra alatt raktam össze.

A kiírás valahogy elhúzódott. Még mindig nagyon vacakul érzem magam, pedig már este van


2023. szept. 30. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Na, látom, neked sincs semmi életed, ha ilyen butaságokkal foglalkozol egy napon keresztül. 🤦


Ez szimplán csak azt jelenti, hogy még mindig nem zártad le a múltadat. Ezt a tudatalattid is bizonyítja.

2023. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Na ez akkor lesz érdekes ha az új feleséged is ott lesz. Nekem volt ilyen találkozásom az egyik exem meg a feleségem közt. Elég gázul sikerült.
2023. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem kell attól félni, hogy a "régi" és az "új" (azért ővele is több,mint 20 éve vagyok házas) feleség találkozik. Első feleséggel jó pár éve utaztunk egy villamoson. Gondosan másik kocsiba szálltam.

Elő feleséggel semmi kapcsolat sincsen.

2023. szept. 30. 21:38
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
De van. Benned. Nem zártad le. Tüske van benned.
2023. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

3

Nehogy azt hidd hogy ez lényeges. Az exemmel kb 15 éve jártam az "első" szerelem volt, az asszonnyal 10 éve vagyok együtt.

2023. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Ha 30 éve nem láttad az első feleségedet, akkor minimum 50 éves vagy. Ennyi idősen szerinted érett, korodhoz illő viselkedés az, hogy a villamosnak másik kocsijába szállsz fel, ha meglátsz valakit, akivel valamikor nem pusztán jártál egy kis ideig, hanem házasságot kötöttél? Az tény, hogy vannak csúnya válások, de amit 30 év (!!!!) alatt sem sikerült feldolgozni, ahhoz érdemes lenne szakember, mármint pszichológus segítségét kérni.

Hogy érdemi segítséget is adjak a mit csinálj részhez: most igyál valami töményet, aztán verd ki a zuhany alatt, és menj korán aludni.

2023. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#6

Van az az eset, amikor 30 év is kevés egy problémás kapcsolat lezárásához, amin még egy pszichológus sem tudna segíteni. (Hogy is tudna, ha az ex-et nem is ismerheti, mivel nem páciense.)

2023. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kialudtam magam. Végiggondoltam. A gondok a jelenben vannak, nem a múltban. Van mit rendbe tenni...
2023. okt. 1. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!