Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl a napokat...

Hogyan éljem túl a napokat nyárig?

Figyelt kérdés
Akkor lesz újra jó minden mert új helyen fogom folytatni a sulit és végre új emberekkel lehetek.De addig még olyan sok idő van vissza és nem tudom mit tegyek addig mert úgy érzem nem bírom mi addig.

2023. okt. 1. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
ugyanúgy, ahogy az idei nyárig túlélted.
2023. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Koncentrálj a tanulásra, a fejlődésre, sportolj és közben el fog repülni az idő.
2023. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nap nap után. Mindig csak egy napot kell kibírni.

A legfontosabb személy az életemben meghalt 2020 őszén. Nagyon hirtelen történt, látogatóba sem mehettem a lezárás miatt, mert nem számított haldoklónak, gyomorproblémával került be. A halálhíre letaglózott. Munkában voltam, mikor megtudtam. Muszáj volt visszamenni dolgozni. Műszak végéig nem voltam hajlandó tudomásul venni, mi történt, vagy egyáltalán foglalkozni vele. Szerintem a legproduktívabb műszakom volt.

Tisztán emlékszem rá, hogy hazaértem, bezártam magam mögött az ajtót, leültem a bejárati ajtó előtt a földre, és elkezdtem zokogni, hogy nem hiszem el, hogy nincs többé, és hogy én ezt nem fogom tudni elviselni. Eltelt egy pár óra, mire jött a gondolat, hogy oké, sokat gondoltam rá, de egy éve nem találkoztunk személyesen. Hetente egyszer beszéltünk telefonon. Megy tovább az élet, és ugyanúgy túl fogom élni a mai napot, a holnapi napot, meg az összes többit az életemben nélküle, ahogy túléltem azokat a napokat is, amiken nem beszéltünk.

Csak gondolj erre. A tegnap elmúlt. Megoldottad. Túlélted. Ma a mait kell túlélni, holnap a holnapit. Ha már közel vagy a dátumhoz, akkor vághatsz centit, vagy ilyesmi, de amíg nagyon sok idő van hátra, addig érdemesebb az adott napra koncentrálni.

2023. okt. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szívj be minden nap
2023. okt. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok mint te. most vagyok 11es, és már csak ezt az 1évet kell kibirjam a véghajráig szóval én is a 2024es nyáriszünetet várom:D annak ellenére hogy most a téli van. tudom h pont az utolso egy év lesz huzós vizsgák szempontjából de ha idáig kibírtam az már semmi nem lesz. sőt. mégjobb. ugyanis utoljára azért mindent kikell élvezni és jobban megbecsülni mint eddig, hiába voltak surlódások... mondjuk a tavasz közepét várom, mert az nálam könnyebben elképzelhetőbb, és ott már általában levagyunk zárva, vagy kezdődik az az időszak, és ott is már csak javítani kell aki szeretne, szoval az már laza mindenkinek. napközben ne gondolkodj ilyeneken próbálj úgy élni mintha nem lenne ez a változás amit leírtál, vagy ponthogy ez motiváljon, ahogy érzed csak próbálj meg lazább lenni. minden napom úgy kezdem hiába van 8órám hogy ez a nap is hamar elfog menni, és már azon kapom magam hogy már úton vagyok hazafele. napvégén lefekvés előtt szoktam csak számolni a napokat és a végre vágyni és büszke lenni magamra hogy még egy napot végig nyomtam.
dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!