Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fanni név? Milyen lány jut...

Fanni név? Milyen lány jut eszetekbe róla? :)

Figyelt kérdés

Szép név? Ha nem, miért nem?

Stefánia vagy Fanni?



2023. okt. 20. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerű, szerintem ma már nem is divat. Van egy lány ismerősöm aki tök aranyos és Fanni. (Mondjuk többet is ismerek, de ő tényleg aranyos.)
2023. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Nekem Fanni egy kedves, pörgős, vidám, extrovertált lány.

A Stefánia az én ízlésemnek kicsit komoly, de ha felnőtt lesz szerintem jobban jár egy Stefániával (akit Fanninak becéznek), mint egy Fannival

2023. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Stefánia az utóbbi időben nagyon meg tetszett. Leginkább a becézése miatt, mint Stefi,Stefike.:)) Szerintem nagyon cuki. A Fanni is szép név, de valahogy nem is tudom. Úgy nem ugrik be róla semmi különösebb.
2023. okt. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

A fannirol mindig egy dsgadt csunya szoke no jut eszdmbe,aki onlyfansozik .


A stefi idejetmult nev.

2023. okt. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
44%
Volt egy Fanni iszonyat jó didije volt ,együtt voltunk szolgálatban Haifában a teherdokkoknál .fergetegesen jól szopott .
2023. okt. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Engem Fanninak hívnak és nagyon utálom. Én biztosan valami könnyed és magas magánhangzókat tartalmazó nevet adnék a gyerekemnek, például Csenge. Nekem az a tapasztalatom, hogy az A-t mindenki megnyomja a nevemben, ráadásul tök mélyen ejtik ki, és emiatt olyan búval b-szott, otromba hangzása lesz. Egyáltalán nem az jut eszembe róla, hogy jaj milyen szép. De ugyanez a bajom egyébként az Olga névvel is, meg minden mással amiben az ilyen "durvább" hangokon van a hangsúly, képtelen vagyok egy kedves, kecses, aranyos lányt elképzelni hozzá. Akkor már a Stefánia sokkal jobb, aranyosabb, és lágyabb.
2023. okt. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Nekem egy nagyon szexi, szőke, profi teniszező jut eszembe róla...
2023. okt. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem egy coffos hiszis kislály jut eszembe erről a névről,de amúgy teljesen buta kérdések ezek a keresztnévhez való hasonlítgatások.Semmi köze a névnek ahhoz,hogy valaki hogy néz ki,meg milyen és ezt mindenki tudja.
2023. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Eddig csak kényes műpicsákat ismerek ezzel a névvel
2023. okt. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Nekem egy vidám, vicces, jó fej lány jut eszembe a Fanni névről. Fura, mert Kármán József Fanni hagyományaiban Fanni nagyon mélabús, illetve én úgy utálom azt a művet, mint annak a rendje, de ettől függetlenül a név tetszik. 100%, hogy senki nem fogja félreérteni bemutatkozásnál.


A Stefánia név nekem sosem tetszett, még az angol megfelelője se (Stephanie, sőt, ettől mindig falnak tudtam volna menni), de érzem, mi az, ami másokat megfog benne. Több becézési lehetőség van benne (Fanni, Stefi, Nia, stb.), de komolyan hangzik. Nem lesz még 5 az ovis csoportban belőle. Ha a vezetéknévvel jól hangzik, szerintem jó választás lehet.


Összességében nekem a Fanni név tetszik jobban, de mégis a Stefánia mellett teszem le a voksomat.

2023. okt. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!