Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok budai miért mondja, hogy...

Sok budai miért mondja, hogy Pestre nem költözne, mikor javarészt Budán ugyanaz előfordul, mint Pesten is, a villanegyedet leszámítva?

Figyelt kérdés
A másik az, hogy olyan lepukkant putris lakásokat árunak az ingatlan.com-on, most valaki arra veri a nyálát, hogy ő budai de közben még gázon melegíti a levest mert mikróra sincs pénze? XD
2023. okt. 21. 13:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem Budán az úri negyed van. Mások az igényeik.
2023. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
33%

a jelenséget úgy hívják: sznobizmus


Buda 90%-a olyan mint Pest

2023. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Menj mar vegig a Moszkva terrol, Nyul utcatol, Mechwarttol felfele. Mi fordul elo Pesten?
2023. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

Én pesti lakosként "budás" vagyok.


Ott vannak a hegyek, -jellemzően- több a zöld terület, -jellemzően- kisebb a tömegnyomor, -jellemzően- a több zöldterület és a kisebb tömegnyomor már a belsőbb részekre is igaz és ott vannak a hegyek-dombok.

Pestiként az is fáj, hogy 1-1,5 óra tömegközlekedés a túrázási, terepfutási lehetőség.

2023. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Koszonom, 14-es.
2023. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Madárhegyen élek, szerintem nem ugyanaz mint a pesti rész :)
2023. okt. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!