Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azoktól kérdezem, akik tervezn...

Azoktól kérdezem, akik terveznek kiköltözni, vagy már kiköltöztek: Nektek nem hiányozna a magyar nép, a jó magyaros tulajdonságaival, a magyar kultúra, stb?

Figyelt kérdés
2023. okt. 22. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Mi a "a jó magyaros tulajdonságok, a magyar kultúra", mert eddig nem sok pozitív dolog van, ami hiányozna
2023. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

" Nektek nem hiányozna a magyar nép, a jó magyaros tulajdonságaival, a magyar kultúra?"


A magyar nép a negatív hozzáállással, rosszindulattal? Vagy a magyaros tulajdonságok, mint részegre inni magát, trágárul beszélni, bunkóskodni, átverni a másikat? Vagy a magyar kultúra - ami nem tudom, mi akar lenni, az általános az, hogy aki tud viselkedni, azt hülyének nézik, csak az alpári, primitív az, amit elfogadnak?


NEM, ezek közül semmi sem hiányzik.

2023. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
97%
Van ami hiányozna, a kérdésben felsoroltak pl pont nem tartoznak közéjük.
2023. okt. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
A NER előtti dolgok nagyon hiányoznának, főleg amiken felnőttem, és a rengeteg közös emlék és élmény a többi magyarral. Meg a helyszínek. Viszont olyan 2010 óta ami van, és főleg utóbbi pár évbe ahova felgyorsult és amivé érett, az nemhogy nem hiányozna hanem kifejezetten élvezném hogy végre szabadon tudok lélegezni. És hogy végre lehet normális életem is újra.
2023. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Nekem főleg a nyelv hiányozna, nem tudom elképzelni az életem úgy, hogy általában nem az anyanyelvemen beszélek. Emellett persze család, barátok is, de erre találták ki a netet :D


Amúgy ilyen ritka szar provokációt is és rég olvastam már, kapd össze magad kérdező :D

2023. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Az agymosott, bunkó, alpári, gerinctelen, rosszindulatú, megvezethető, alkoholista, környezetpusztító, szemetelő, felszínes, iskolázatlan magyarokra gondolsz? Nem, asszem nem hiányoznának. Még egy ilyen gané nép a Földön nincs, nem véletlen ez a szar maffia a kormánya 13 és fél éve. Sokat elmond.
2023. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem hiányoznak, ez is egy ok volt amiért eljöttem. És nagyjából azok miatt amit a többiek írnak.

Ami hiányzik az az ország a szépségeivel, de emberek nem.

2023. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

A költözésem egyik legfőbb indoka pont a jellegzetes magyar tulajdonságoktól való menekvés, és a kultúra szinte teljes hiánya az országban.

A nyelv azért nekem is hiányozna, meg pár turisztikai látványosság, de ennyit abszolút megér a költözés.

2023. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!