Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy működik a függőségről...

Hogy működik a függőségről való leszokás?

Figyelt kérdés

Pl valaki alkoholista volt, és leszokott. Egy ilyen ember innentől a hátralevő életében sosem fog már inni? Pl eltelik mondjuk 5 év, és még akkor sem koccint új évkor a családjával?

Vagy van egy pont amikor átáll "normális alkoholfogyasztóvá", amikor már képes mértékkel inni, és van önuralma?


(Nem vagyok ex alkoholista, csak kíváncsi vagyok hogy hogy megy az ilyen....)


2023. nov. 1. 04:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Addiktológus segítségével.

[link]

2023. nov. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De koccint szilveszterkor..csak valami alkoholmentes itallal.

Tessék:

[link]

2023. nov. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az alkoholisták nagy része előbb utóbb visszaszokik."Normális alkoholfogyasztásra" nem tudnak átállni,mert egy alkoholistának egy csepp pia sok,10 sör meg kevés.

Magamról tudom az egész cirkuszt.Én nem is próbálom teljesen abbahagyni,mert akarok magamnak hazudni.Úgy állítottam be a dolgokat,hogy általában 10-15 napig nem iszom seemilyen alkoholt,majd amikor van olyan napom,hogy másnap sehová nem kell mennem,akkor betolok 10-12 sört.Másnap kipihenem magam és kész.Tudom,hogy teljesen úgysem tudom abbahagyni.

2023. nov. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 vagyok

NEM akarok magamnak hazudni.

2023. nov. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mind1 milyen fuggoseg. Az alkoholizmos (amelyik mar reggel piaval kel mert kulonben remeg es semmit se tud csinalni) az egyik legdurvabb.. mint a herka, meth. A leszokas fizikai fajdalommal jar kb, van aki tul se eli vagy hamar visszaszokik. Ellenben egy fuvet vagy spurit leraksz es 5 nap mulva mar elvagy
2023. nov. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!