Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki szorongó típus és nem jár...

Aki szorongó típus és nem jár sehova csak van az hogy talál párt?

Figyelt kérdés

Pl. Sok ember van aki elvégzi az iskolát munkáját és hazamegy és otthon van csak. Nincsenek barátai, nincsen társaságban, nem posztol közösségi médiára. Ő hogy talál párt, aki mellesleg elfogadja és tiszteli és hűséges is hozzá?

Oké ha szép nő vagy akkor leszólíthatnak az utcán is akár, de ha átlagos nő vagy, vagy átlagos férfi?


2023. nov. 6. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen. :) Élőben vagy iskolában (egyetem).
2023. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Úgy hogy az illető leküzdi az introvertáltságát.
2023. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Én ilyen vagyok és soha nem lesz párom.
2023. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Az ilyen embernek mink párkapcsolat? A pároddal is csak otthon fogsz ülni? munka-meg otthonlét. Ebbe az emberek nagyon nagy %-a beleőrülne.
2023. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2 az introvertáltságot nem kell leküzdeni xd
2023. nov. 6. 20:19
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

Az evolucio az eletkeptelen egyedeket lemorzsolja .


Hagyd az evoluciora. Ha eletkepes vagy,kitakalod ,h legyen parod. Te dontesz a sorsodrol.



Atlagember jar postara bevasarolni.

2023. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

4# Azért mert emberi szükségletek nekik is vannak. Nem nem ülünk otthon, állhatunk is, sétálhatunk is otthon, edzhetünk is otthon stb stb. De egyébként túrázni pl. simán jó mert nincs nagy tömeg... És had ne soroljam.

De egyébként mert amúgy az átlag ember napi szinten megy minden hova biztos a párjával...:)

2023. nov. 6. 20:20
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
#5 Ja, végülis... Megpenészedhetsz a négy fal között életed hátralevő fél évszázadában, miközben az egyetlen szórakozásod hogy tömöd magad a médiával, nem *KELL* ezen változtatni.
2023. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8# nem tudom mit jelent a szó xd
2023. nov. 6. 20:34
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
Mivel rengeteg "szupcsi kapcsi" hamar tenkremegy, így egy használt ember utát nem lenne kedvem kajtatni, azaz mradok egyedül. (F!)
2023. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!