Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Keleti pályaudvar vagy a...

A Keleti pályaudvar vagy a Nyugati pályaudvar a rosszabb a rosszabb hely ,,bájos egyének" szempontjából?

Figyelt kérdés

2023. nov. 13. 18:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Én, pár hónapig napi szinten 2x jártam a Keletin keresztül, bár nem vagyok egy vézna alkat, de a legnagyobb atrocitásom az volt amikor egy baseball sapkás cigó, rám akart sózni egy kamu boss parfümériát, hát addig sajnáltatta magát, meg erőszakoskodott hogy kidobtam érte a dújmijja pánsejt (2500ft), aztán meglátta hogy van ott még ahonnan ez jött, és hirtelen vége lett az "akciónak". Már 10 ezret kért, khhmmm... követelt, már majd nem azt hittem hogy elővesz valamilyen motiváló eszközt is, kést vagy valami, bár elég világos volt meg nyílt terep sok járókelővel, úgy hogy azért erre komolyan nem számítottam, de azért meglepett hogy ilyen erőszakos egyének is vannak. Bár nem Budapesti lévén, de én is lehettem volna határozottabb, egyébként ilyenkor jobb egyből szó nélkül tovább állni.

Bár míg arra jártam naponta, hallottam olyat hogy a Keletin kiraboltak hajnalba egy szegény bácsit, akkor azért elgondolkoztam hogy biztos hogy jó arra járni, de végülis én a legforgalmasabb időpontokban közlekedtem ott úgy hogy csak akkor veszélyes mikor kevesen vannak, este vagy hajnalban.

A Nyugatiról nem tudok nyilatkozni.

jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

"majd nem azt hittem"


Azt hittem, hogy az "ugyan olyan" után az ilyen szétszedő lovagok már nem tudnak meglepni.

jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
32 Lesz itt még, meg lepetés ne félj... :)
jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Ez is az volt, kedves 33.
jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Jobb adni mint kapni.. :)
jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nyugati nem veszelyes a kornyek se a keleti millioszor rosszabb
márc. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!