Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az az egy dolog az életedbe...

Mi az az egy dolog az életedben, amin folyamatosan dolgoznod kell és neked óriási meló, másnak pedig természetes?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, ami folyamatos szorongással tölt el, képzed magad benne, melózol rajta, de valahogy mindig ott van az esőfelhő a fejed felett és nem tudsz szabadulni tőle.


Csak pár példa, mikre gondolok: állandó súlyprobléma, extrovertáltság, introvertáltság, a külsőd, az anyagi helyzetek (nem az hogy most épp sz.rban vagy, hanem általánosan mindig anyagi problémáid vannak), munkahely (vándorolsz, sosem találod a helyed), szociális fóbia, stb.


Szóval 1 dolog, ami jelentősen az életed része és úgy gondolod, ha az megoldódna, akkor tulajdonképpen rendben lennél magaddal.


2023. nov. 20. 20:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Intézkedni, jönni-menni(bank, biztosító, stb. ilyenek)

Nagyon le tud szívni ez az élősködő intézményrendszer, meg hülyének is érzem magam tőlük, ilyen félanalfabétának.

2023. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Metionin ***** válasza:
Nem bírom a tömeget, tériszonyos vagyok, félek a víztől és nehezemre esik elviselni, ha valaki "gyengébb" mint én (pl. ha valakit megvisel egy olyan betegség amivel nekem ugyanúgy meg kellett mindent csinálnom és senkit sem érdekelt, hogy épp beteg vagyok).
2023. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#10

Ezt mintha én soroltam volna fel. Csak nem akartam túl sokat sorolni. 7-es voltam.

Plusz én is hozzáteszem az élősködő intézményrendszert, amivel sehogy sem sikerül megbarátkoznom.

2023. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Lustaságra való hajlam, halogatás
2023. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
fogyás, egyébként ezt meglehetne előzni csak én pszicológiailag így vezetem le a stresszt,ami finom vagy még finomabb álltalában a napi adagnál többet eszek belőle nem vagyok 200 kg és az utóbbi időbe sikerült is fogyni de hajlamos vagyok rá hogy vissza jöjjön. Kezeltetni kellene magamat, de míg ebből a közegből nem jövök ki addig se nem látok tisztán se esélyem nem lesz. Hisz mindig csak kritizálnának meg gúnyolnának hogy hség amit csinálok, pedig tudom hogy valami akkor sem kóser lelkileg. A másik a pénz, szegény vagyok és ahhoz hogy ki kerüljek pénz kell, és főleg munkahely, de az sincs mert ebből vissza kanyarodva lelki szegény is vagyok és aki nem magabiztos azt nem veszik fel.
2023. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Halogatás, lustaság, motiválatlanság. Most is dolgoznom kéne, reggel óta nem csináltam még semmit, mert nem bírom rávenni magam. Ebből aztán mindig szívás van, mert kapkodhatok az utolsó pillanatban.
2023. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Munkahely, introvertáltság.
2023. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!