Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy a nőnek van...

Honnan tudom hogy a nőnek van gyereke?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi hogy hogyan állapítom meg, hogy a nőnek van e gyereke?

Mondták már nekem, hogy a nő melléből meg lehet állapítani. De. Nem tudom hogy hogyan, meg hohy mit kell nézni, mert árulkodó jelek biztos hogy vannak.



#gyerek #ismertetőjel #Honnan lehet tudni
dec. 1. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A legbiztosabb módszer, hogyha olyan viszonyban vagy vele, megkérdezed. Kisebb bunkóság, mint a mellét bámulni.
dec. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Rendkívül ostoba kérdés.

Ha van neki, az esetek 95%-ában ő is neveli.

Miért titkolná? Hiszen ha bármi komolyabb lesz köztetek, akkor úgyis együtt kell vele is élned.


Szóval a legegyszerűbb rákérdezni, mert nagyon extrém elmebeteg nőket leszámítva, biztosan igazat fog mondani.

dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kolléganőm, akit eleve nagyobb keblekkel áldott meg a természet. Nem volt gyereke, mikor együtt dolgoztunk (azóta nem tudom, mi van vele), és mondta, hogy utálja, hogy amikor egy pasi beszél hozzá, nem a szemébe néz, hanem a melleit bámulja.
dec. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet megállapítani a mellekből.


Kérdezd meg, az a legbiztosabb módszer. Ha nem akarja elárulni, akkor közöd sincs hozzá.

dec. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ránézésre sehogy sem lehet megállapítani. És miért is kéne???

Ha érdekel, akkor kérdezd meg tőle.

dec. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mellekből nem tudod megállapítani, de igazából nem értem miért érdekel. Ha párkapcsolatot szeretnél vele, akkor kérdezd meg, de abból esetleg láthatod, hogy mennyire rugalmasan áll a randikhoz, a gyerekes nőknek sokkal kevesebb szabadidejük van. Ha meg nincs ilyen szándékod, akkor nem mindegy neked van gyereke vagy sem?
dec. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kitana. ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, mi a hétvégi program, ha van gyereke, akkor szóba fogja hozni, 99%.
dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
67%
Ránézésre max fürdőruhában ha meglátod a striákat meg a megereszkedett bőrt a hasán. De az sem lesz mindenkinek. Főleg ha már ovis, sulis gyereke van, addigra rég lefogyhat, megcsináltathatja a mellét stb. Az a biztos, ha rákérdezel ha már ennyire fontos.
dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!