Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok iskola után aludni...

Szoktatok iskola után aludni egy fél órát kb és utána tanulni? Nagyon fáradt vagyok, hetkoznap 3x este 10 utan erek haza, es 6:15kor kelek. Ezeken a napokon alig van idom tanulni. Jo otlet ha ilyenkor aludnek egy orat vagy kicsit kevesebbet?

Figyelt kérdés
Hetfon es szerdan 3kor erek haza, ami igy jobb

dec. 11. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, ha úgy tényleg kipihentebbnek érzed magad utána.
dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó ötlet. Nálam az lenne a baj, hogy nem csak 1 óra lenne belőle.
dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. Csak ne aludj be! Fél óránál többet ne nagyon aludj, mert bamba leszel.


[link]

dec. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Középsikolában kolis voltam, egyik szobatársamnak az anyja kérvényt nyújtott be a kollégiumhoz, hogy hagyják egy órát szundizni délután (háromkor ért haza, 4-re megebédelt meg lecuccolt kb., és akkor kezdődött volna a szilencium, mikor le kell menni a tanulószobába). Ő egyszerűen így működött.

De a mostani összevissza munkarendemben is vannak munkatársak, akik azt mondják, hogy ők, ha hajnalos műszakból hazaérnek, alszanak fél-egy órát. Illetve nagyimnál volt meg ez, hogy ebéd után lepihent fél órára.

Én sajnos nem tudok aludni délután egyáltalán (már oviban se tudtam :D ) pedig néha érzem, hogy jó lenne, de nekem csak éjfél és reggel 8 közt megy az alvás, napközben nem tudok elaludni, bármilyen fáradt is vagyok. Pihenj le, ha neked úgy jobb. Csak állíts valami brutál ébresztőt, hogy ne az legyen, hogy órákat alszol véletlenül délután, vagy kora este, aztán éjszaka nem bírsz.

dec. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!