Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amúgy miért van ez ha egy...

Amúgy miért van ez ha egy ismert csaj be pasizik miután meghalt a párja valamilyen okból egyből elvan ítélve a nő?

Figyelt kérdés

Ha fiatal éljen örökké egyedül?

Meg majd az idegen emberek döntik el helyette mikor van itt az ideje újra párkapcsolatban élni?

Mert mi aztán mindent is jobban tudunk kicsit vicces.


dec. 21. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem hiszem hogy lenne racionális oka.

Még olyat is láttam amikor meghalt egy énekes pali aki verte a nőjét (bevallotta a bíróságon is asszem), aztán a nőnek szerencsére lett egy normális kapcsolata mindezek után, a pali rajongói pedig arról posztoltak hogy uuuuuuuuuuuhhhhhhhh hát a nők tényleg képtelenek szeretni!! szerelem nem létezik!!!


Ez csak sima emberi hülyeség, nincs rá magyarázat.

dec. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát igen elhiszem.
dec. 21. 12:32
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert a nagy többség ostoba és szüklátókörű.
dec. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Azért ha nem sokkal a halála után új párkapcsolata lesz, azt is jelentheti, hogy azt az újat mar a házassága alatt ismerte es titkon kavart vele. A semmiből nem jönnek az új párok, 2-3 hónappal a megözvegyules utan.

Ott mar reg folyt egy kapcsolat a háttérben. Nagyon naiv es hulye kell legyen az, aki beveszi hogy ez egy most induló kapcsolat

Elsősorban ha valóban szerette a meghalt párját a nő, akkor sokaig nem találja a helyét es nincs ereje se kedve ismerkedni.

Ezzel hogy nem szerette a meghalt párját semmi gond, es az se hogy nem akar egyedul élni haláláig, de én nem szeretem ha egy ilyen nő engem hulyere vesz es kezdi a jogait. Zavar ha butának lat valaki nagyon. Aztan az ilyenek h tudnak sírni facen hogy hogy szerették a férjet

dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Persze a te kerdesed is úgy kéne hangzodjon hogy mi van ha valaki nem szerette a párját aki végre meghalt es most mar elő kene rukkolni a titkos kapcsolattal?

Így mar nem keltenél szimpátiát. Es senki nem mondaná amit a 3 as

dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem
dec. 21. 13:08
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem azt nézik le, hogy valaki part keres a ferje halála után, hanem azt hogy érzéseket hazudott egy házasságba, önérdekből es annyi gerinc nem volt benne hogy elváljon, mert nem tudott volna megélni

Tehat mas farkával verte a csalánt, vagy hámozta ki a diót es ezért cserébe hazudott hogy legyen mit egyen es legyen hol lakjon vagy hogy magas nívón éljen.

Es most tapsot szeretne

dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Miért van az az érzésem, hogy ez nem egy általános jelenség, hanem valami konkrétumról beszéltek?
dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Te vagy az, Mazsi? Vagy Vajna Timike?🤔
dec. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, ezek a nök nem esnek ebbe a kstegóriába
dec. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!