Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért éreznek arra késztetést...

Miért éreznek arra késztetést a párok, hogy kirakják a Facebookra, hogy ők gyereket várnak, illetve a gyerekszobát már mutogatják a külvilágnak, amikor még meg sincs a gyerek, plusz még a terhes hasát fotózgatja. Ez nem idegesítő?

Figyelt kérdés

dec. 24. 09:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%
feltűnési viszketegség
dec. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
18%

Neked miért idegesítő? Nő vagy,vagy férfi?

Én nő vagyok és terhes, ki raktuk facebookra az 5.hónapban hogy kislányt várunk.Külföldön élünk, így az egész rokonság, közeli ismerősök tudtak értesülni a hírről. Meg egyszerüen büszkeség az, hogy az embernek összejött a családalapítás hosszú idők után.Én azt is posztoltam hogy épitkezünk.És? Vannak terhes fotóim de kifejezetten a hasamat nem fotóztam. Ha nő vagy ez nyilván téged azért zavar mert ezt te nem teheted meg.Nem fotogén a gyereked szobája, te sem vagy fotogén , zavar hogy másnak milyen szépen bevan rendezve a babaszoba, meg akkor az is hogy szuperül néz ki terhesen is az illető.De mondd meg te, hogy téged ez miért zavar?

dec. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, és utálom az ilyeneket amilyen te is vagy
dec. 24. 10:16
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
A terhesség bejelentése egy dolog. Nekem az a furcsa, h emberek telenyomják a gyerekükkel a saját facebookjukat. Én tuti nem örülnék, ha tele lenne az internet a gyerekkori képeimmel, főleg ha van közte egy rakás nagyon gáz kép is, pl meztelen. A mai kisgyerekek ugyanígy nem fognak örülni neki.
dec. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ha jól belegondolunk, akkor az egész fészbuk egy digitális szennyvízcsatorna. Én már kb. 10-12 éve töröltem magam onnan. Örülök, hogy téged csak ez zavar.
dec. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
20%
Nem; nem vagyok frusztrált idegbeteg.
dec. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
15%

Semmi probléma.Nyilván nincs se párod se gyereked. Nem gond ha utálsz.

Kellemes karácsonyt!

#2

dec. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Bizony nincs. Csak szexpartnerek
dec. 24. 11:12
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Légy boldog.
dec. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
12%
Hat h megosszak a csaladdal, baratokkal 🤔 En sose rakok ki semmit, de amugy ez a fb egyik funkcioja..
dec. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!