Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ahol karácsonykor nem szokás...

Ahol karácsonykor nem szokás az ajándékozás csak az ünneplés, a vacsora, miért döntöttetek így?

Figyelt kérdés
dec. 26. 11:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi évközben mindent megveszünk magunknak, amire szükségünk van, így igazából nincs szükségünk semmire.


Nem szeretek tárgyakat gyűjteni feleslegesen. A családban vannak gyerekek, nekik veszünk. Egymásnak már 10000 éve nem.


A férjemmel is az a közös ajándékunk, hogy karácsony után elutazunk egy hétre valahova külföldre.

dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nagycsaládos karácsonyozáson nem szokás. Vagyis most pl azért lesz (mindenki egyet vesz, egyet kap). Túl sokan vagyunk (20-30 meghívott) plusz a társaság többsége nyugdíjas vagy csóró egyetemista/gimnazista. A középkorú generációban kevesen vannak. Meg nem az a lényeg. Társasozunk, zabálunk, dumálunk aztán ennyi.


Szűk családnak meg a páromnak szoktam adni ajándékot, de ennyi. Velük ismerjük egymást annyira, hogy legyen értelme.

dec. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ott megy el a dolog, hogy manapság ha valami kell azt megvesszük magunknak azonnal. Pont ezért nem is nagyon tudnak meglepni semmivel.


Amúgy szerintem legjobb ajándékok a tusfürdők. Egyszer kaptam vagy 3 évre valót a rokonságtól, világ legboldogabb embere voltam.


Hülyeségre nem szeretem költeni a pénzem én általában megkérdezem a családtagokat, mi kellene nekik X értékig és megveszem. Így nincs meglepetés de rossz értelemben sincs.


Én eleve nem vagyok a materiális dolgok rabja. Persze a hobbijaim és kényelmes élet miatt kell egy csomó minden.

dec. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!