Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki a gyerekment...

Van itt olyan aki a gyerekmentes életet választotta?

Figyelt kérdés

Most lettem 37 éves és sajnos egészségügy okok miatt vagy most vállalok gyereket vagy már nem lehet.

A férjemmel 9 éve vagyunk házasok de még csak most jött össze a saját közös ház. Igazából minden adott lenne de én már nem vagyok szerelmes a férjembe sőt inkább már megszokásból vagyunk együtt. Gondolkoztam már a váláson is de egyedül nem tudnék felnevelni egy gyereket szóval nem tudom...



dec. 26. 18:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Nem kell gyerek
dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Anyagilag/idegileg ebben az országban jobb életed lesz gyerek nélkül.

Nekem már Ausztriában született a lányom. Bocsi hogy ezt kell mondjam de Magyarországra nem szülnék, csak ha nagyon vagyonos lennék.

dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Ha jól értelmezem, akkor képes lettél volna teherbe rakatni magad, majd elválni. Az kemény, f.sza nő vagy. A szerelem elmúlik, ezért nem kellene elválni a másiktól.
dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Igen.

Sokkal több érvet tudok felhozni a gyerekmentesség mellett, mint a gyerekvállalás mellett.

40/F

dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen story alapjan inkabb gyerek nelkul.
dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Én igen, bár nem igazán tudatosan, hanem én egyszerűen nem is vágyom rá. Mondjuk párom sincs és már 33 vagyok, de ha nagyon akarnék, még biztos lehetne.
dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Amilyen a stílusod olyan az életed. Nem kértem kiértékelést a házasságomról amihez mellesleg semmi közöd. Vegyél vissza, de villámgyorsan!
dec. 26. 20:25
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Igen, itt vagyok.

Neked viszont ilyen helyzetben eszedbe ne jusson gyereket csinálni.

dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen, szerintem a világon több millióan vagyunk így.
dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosan nem vállalok gyereket. Soha nem bántam meg. 40/n
dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!