Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Újévi gondolatok! Más is érzi...

Újévi gondolatok! Más is érzi úgy, hogy semmi értelme az életének?

Figyelt kérdés

Én és a párom külföldön élünk, kimentünk éjjel megnézni a tűzijátékot, és valahogy beszédbe elegyedtünk a szomszéd magyar testvérpárral, végül átjöttek hozzánk, ittunk ettünk stb. Végig a párom hobbijáról és szakmájáról volt szó, -mert szokatlan és tényleg érdekes- majd amikor engem kérdeztek, nem tudtam mit mondani. Eddig senki se kérdezte meg ezeket a dolgokat, aki nálunk volt,mindenki betelt a pároméval. Nem is számítottam ilyen kérdésekre, mert eddig egy ismerősünk se érdeklődött az én hobbijaim iránt.

Csak eleve így belegondolva se hobbim, se semmi érdekes elfoglaltságom nincs, sose volt. Én mondtam is, hogy én dögunalom vagyok, nem tudok mást mondani, nyilván ismerem önmagam. Rövidesen távoztak, szerintem miattam, szerintem azt hitték azért nem mondok semmit, mert, hogy menjenek el, pedig nem. Most így belegondolva tényleg semmi értelmem nincs, viszont nem vagyok öngyilkos típus, szeretek munkába járni, utána meg lerészegedni.

Ilyenkor mi van? Járjak el futni? Más volt már ilyen helyzetben? 32/f


jan. 1. 09:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"szeretek munkába járni, utána meg lerészegedni."


Hát,akkor van amit szeretsz.Az a hobbid.

jan. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

" szeretek munkába járni, utána meg lerészegedni. "


Ha velem lennél már barátnőd sem volna.


Fogadj el egy tanácsot.


Becsüld meg azt ami van. Ha változtatnál, tedd meg. Az italt pedig hanyagold. Mert ha azt tovább folytatod annyid sem lesz, amennyi most van.

jan. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Az enyémnek sincs, de nem lövöm főbe magam.
jan. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3 és hogy kezeled?


#2 Én fizetek mindent, mert csak én dolgozom, szóval nélkülem ő hajléktalan lenne, de nem ez a lényeg. Amúgy a lerészegedés nálam 3 sör és az se naponta, nem 1 liter vodkát kell elképzelni. Nem kell beleképzelni hülyeségeket.


1# kényszerhobbi

jan. 1. 09:50
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Az a nő se normális aki veled van. Bár szerintem keresi a következő párját.
jan. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én életemnek sincs értelme. Kerékpározni szeretem, de amióta szédelgéseim vannak,(5 éve) már nincs kedvem, max boltba járok vele. Neked legalább van párod, így még lehet értelme az életednek, ha születik egy gyereked, de a piát abba kellene hagyni, mert gyagya lehet töle a gyerek. 35F
jan. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a párod az érdekes személyiség, 1-2 hülye hobbi miatt, míg te, a kenyerkereső dogunalom és jelentéktelen vagy, miközben te fizeted a hobbiját is? Ebből a kérdésből megint azt szűrtem le mennyire kifordult magából a világ. Normális helyeken az ilyet, mint a párod nem is veszik számításba.
jan. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 “ Én fizetek mindent, mert csak én dolgozom”

Tehát a párodnak van egy érdekes szakmája, amiben nem is dolgozik. Akkor mi olyan érdekes rajta? Az, h munkanélküli? Eltartott? Sztem ez gáz, nem érdekes.

A lerészegedést te fogalmaztad meg rosszul, nem mások képzeltek bele hülyeséget. Legközelebb azt írd, h néha iszol 1-2 sört, akkor majd senki sem néz masszív alkesznek.

Egyébként 32 évesen még simán találhatsz egy új hobbyt. Sőt előbb utóbb gondolom jön a gyerektéma is, az pedig jó hosszú időre lefoglal majd.

jan. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a legtöbb embernek totál értelmetlen az élete.
jan. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A párom szakmája érdekes és szokatlan, nem írom ide le. Amúgy mindketten férfiak vagyunk, de ha heterók lennénk se lenne ez máshogy. Igen én finanszírozom a hobbiját, mert elég jól keresek és megengedhetjük magunknak, hogy ilyenekre költünk.

És igen így 32 évesen jutottam el odáig, hogy kellene valami újdonság. A párom a hobbijából max egy havi kaját és plusz zsebpénzt magának tudna állni, se lakbér se semmi mást.

jan. 1. 11:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!