Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert felek ettol?

Miert felek ettol?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Diak vagyok es nagyon sokat logok

Hetente 1 napot atlagba

Es nagyon felek, h a felnott koromba is ilyen lusta leszek, es sikertelen. Tehat ez a suli es a munka van valamilyen kapcsolatban egymassal??



jan. 9. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Mindenképp...

Neveld meg magad, s változtass a gondolkodásmódodon

jan. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
A heti 1 sok...a havi 1 is? Mert én annyit szoktam lógni.
jan. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Már a lógás ténye nem helyén való és "sok".

A lógás ténye érdekes "munkamorált" fest le, amire a világnak, egy fejlődni vágyó világnak nincs szüksége.

Én azt vallom, tudjon valaki kevesebbet, de rendelkezzen tökéletes munkamorállal, s sokkal többre becsülöm azt, mint a simliskedést!

jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem lógásban mutatkozik majd meg, de nem lesz meg a megfelelő kötelességtudatod.
jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Félsz? Örülj neki. Ez azt jelenti tudatában vagy annak hogy minden cselekedetednek van következménye (akár csak egy nem túl vészes dorgálás vagy akár lelkiismeretfurdalás formájában) és ha már be fog nőni a fejed lágya pár év múlva, akkor nem fogsz gondolkodás nélkül belemenni bármilyen ostobaságba.
jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismerősömet tavaly rúgták ki a munkahelyéről, mert havi 3 napot rendszeresen táppénzzel ellógott, általában a legpörgősebb napokat.


Majd rájössz te is, hogy vannak kötelezettségeid is.

jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En evente kb fel evet nem voltam suliba.. mert kamuztam ogx faj a fejem, hasam stb ezt 3 evig huztam es kicsaptak a sulibol. Es mot 20 evesen mar3 eve melozok.. itt is van hogy nem megyek be par havonta 1-2 napot, de ezt a szabadnapjaimbol szedik le...
jan. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
49%
Nyugi, kérdező. Te csinálod jól! Nem kell olyan qurva komolyan venni az életet. Abban a korban vagy, amikor az egészséges lelkületű fiatalok feszegetik a határaikat, hülyeségeket csinálnak, és begyűjtik az érte járó pofonokat. Fontos lépcsőfok ez a felnőtté válás útján, és nem érdemes kihagyni, vagy siettetni. Saját csemetéim esetében sem tettem ilyet, mégis komoly, felelősségteljes felnőttek lettek.
jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!