Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban önző lennék ha egyálta...

Valóban önző lennék ha egyáltalán nem érdekel a környezetvédelem?

Figyelt kérdés

Tágabb családi körben feljött a dolog. Én teljesen őszintén elmondtam, hogy egyáltalán nem érdekel sem a környezetvédelem, sem a klímaváltozás. Persze, nagyon jó, hogy ha veszek valamit az mondjuk megkapott XY minősítést, meg nem dobálom el a szemetet... stb., de nem izgat az egész annyira, hogy bármit is változtassak az életmódomon, amiért dolgozok.


Megkaptam tőlük, hogy milyen érdektelen vagyok, meg önző, és azért egy kicsit szúrja az oldalamat, hogy így le lettem húzva.


Valóban ennyire gáz, ha valakit nem érdekel a téma?



jan. 9. 17:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De hát a gyerek a legnagyobb környezetszennyező. Új ruha, új játék, pelus...
jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11, azért gyerekem használt ruhában jár, új ajándékot a rokonoktól kap és mosható pelenkát használunk.


Kevesebbet fogyasztunk vele együtt, mint 5 másik ember.

jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Víz, mosópor, mosógép, áram. Attól még, hogy nem te veszed, új játékot kap. Ne húzzuk már le a kérdezőt. A gyereked sem fog élete végéig használt ruhában, cipőben járni. Lesz iskolatáska, mobil, PS stb.
jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A környezetvédelem ott kezdődik, hogy már eleve nem gyártok le termékeket környezetszennyező anyagokból és nem árulok tömegesen környezetszennyező anyagokba csomagolt termékeket. De ha már nem oldható meg másként, akkor megteremtem annak a lehetőségét, hogy az általam piacra dobott környezetet szennyező és használhatatlanná vált anyagok szakszerű kezeléséről gondoskodom, - ne csak akkor és addig legyen jó a fogyasztó, amíg megveszi és elviszi a sz@romat!
jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!