Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem nyertem egyik szelvényemme...

Nem nyertem egyik szelvényemmel se se a lottón se a tippmixen mint kiderült, amikor lehúzattam a szelvényeim a lottózóban, a mögöttem álló pedig kiröhögött, mit érez az ilyen?

Figyelt kérdés
14 szelvényből semmi nem nyert, csak 300 forintos szelvények voltak, illetve 400 forintos lottók.
jan. 14. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem őt kérdezted? Mi honnan tudjuk?
jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Kárörömet, hogy gazdagítod a zrt.-t. Amúgy ne aggódj, ő se fog apróbb nyereményeknél többet bezsebelni.
jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is simán megkérdezhetted volna tőle, hogy mit tart ilyen mulatságosnak. Ilyenkor sokkal jobb ott helyben odaszólni valamit, vagy megkérdezni, hogy mi baja, mert ha nem teszed, akkor utána ezen fogsz rágódni, ha meg ott helyben rendezed, már túl is leszel rajta. Talán félénk vagy, de hidd el, senki nem fog megenni - jó, nyilván ne a tucatjával tömörülő kisebbségnek szólj be egy aluljáróban, de egy lottózóban simán kérdőre lehet vonni egy röhögcsélő idiótát. Meg kell tanulnod kiállni magadért, meg megvédeni magad. Gyakorlással egyre jobban megy majd.
jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
14/14 zakó az kemeny:D ez vicces tud lenni ha ismerossel tortenik, de idegen embernel nem hozna lazba hogy rohogjek
jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a másik kárörömet érez. Nem érdemes foglalkozni az "ilyenekkel", mert van a mondás, hogy:

"Jön még kutyára kamion".

Ma ő érzi magát boldognak egy ilyene eset miatt, de mi van, ha másnap pont, hogy vele történik valami bosszúság? Az ilyen nem gondol ebbe bele.

Tehát csak nyugi:).

jan. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!