Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt azért mondhatta hogy...

Ezt azért mondhatta hogy hagyjam békén?

Figyelt kérdés
10.-es vagyok. Jött az osztályunkba egy új csaj aki jófejnek tűnik es próbálok vele barátkozni. Nagyon halk és kevés a közös téma. Megkérdeztem tőle miért ilyen halk mire azt mondta hogy ő alapból kicsit ilyen visszahúzó kevésbé barátkozós típus. Az utóbbit nem tudom azért mondhatta e hogy hagyjam békén

jan. 28. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem puhatolod ki, mi ezt honnét a fenéből tudjuk??
jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint te se vagy valami barátkozós típus, ha ennyiből azt szűrted le, hogy hagyd békén… vagy nagyon alacsony a társas intelligenciád. Ne vedd sértésnek.

Szerintem csak úgy értette, hogy introvertált. Egyébként rohadt bunkóság valakitől megkérdezni, miért ilyen halk, és idegesítő is.

Na meg ha nincs sok közös témátok, valószínű nem az ő “halkszavúsága” a ludas, szimplán csak nem vagytok egymásnak valók.

jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!