Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy egyedülálló, nem...

Ha egy egyedülálló, nem átlagos életet élő férfi hirdeti magáról interneten (főleg nőket megszólító módon), hogy beszélgetne olyanokkal, akik elutaznak hozzá, akkor erről hogy vélekedsz?

Figyelt kérdés
Nőként te mit gondolsz, elutaznál ismeretlenül beszélgetni egy érdekes idegennel? Milyen érzés lenne benned? - Az érzés vagy érzések megnevezése is a kérdésem, nehogy lemaradjon.

jan. 30. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Egy idegennel sehova sem utaznék el.
jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1es: nem -nel, hanem -hez.
jan. 30. 22:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, értem. Akkor nem 100% hanem 1000000% a nem.
jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre sem.
jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
100%
Semmilyen idegenhez nem utaznék el. Kell még a vesém.
jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A nő megy a faszihoz???

Az egy pénzéhes ribizli...

Pasiként írom, nem is értem....

jan. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, eddig senki nem olvasta végig a kérdést.
jan. 31. 10:14
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem utaznék el. Mégpedig azért, mert bizalmatlan vagyok azzal szemben, aki ilyesmit hirdet. Úgy meg főleg, ha kifejezetten nőkhöz szól a hirdetés. Ez egyértelmű hátsó szándék. Egyébként meg kinek mi az érdekes... én lehet halálra unnám magam egy ilyen ember társaságában. Szóval a bizalmatlanságon túl ott van még az is, hogy kíváncsiságot sem ébreszt bennem az ilyesmi, úgyhogy totál érdektelen számomra egy ilyen hirdetés.
jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hmm, vagy én tévedtem véletlenül suggar daddy site-ra, vagy te véletlenül a gyakorin írtad ki a sugar daddy bemutatkozódat. Igaz, itt ingyen van, már értem, hogy kerültél ide!!
márc. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!