Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » NAGYON introvertáltként nagy...

NAGYON introvertáltként nagy csoportokban dolgozni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Introvertáltként mindig is jobban szerettem apró csoportokban dolgozni. Olyan munkám sajnos még nem volt, ahol akár egyedül is lehet dolgozni. Nagy csoportokban szorongok,elveszek. Szeretném kérdezni tőletek saját tapasztalatok alapján akár introvertált, akár extrovertált emberek tapasztalatait. Tényleg jobb egy ilyen embernek egyedül dolgozni? Vagy maradjon csak a kiscsoportokban, hogy ne essen ki teljesen a szocializálódásból? Meg tudja szokni a nyüzsgő nagyobb csoportokat is idővel vagy inkább kerülje? Az egyedüli munkában mégjobban bezárkózik vagy éppen, hogy a legjobban érzi magát? Kérnék szépen saját tapasztalatokat.
febr. 1. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon introvert vagy, akkor kis csoportokban sem tudnál. ;) (én csak egyedül tudok. Intro vagyok és szorongó is)
febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kitana. ***** válasza:

Nem volt problémám nagy csoportokban, nem vagyok alapvetően szorongó, csak az elején, de akkor is a munkavégzés miatt, utálom, amikor még nem megy valami rutinból. Emiatt nem is illeszkedek be azonnal, mert az elején annyira a munkára figyelek, hogy minél hamarabb megtanuljak mindent, hogy nem foglalkozom a kollégákkal, de utána már velük is el szoktam kezdeni jobban beszélgetni.

Szerintem ha te konkrétan az emberek miatt szorongsz, akkor pont, hogy inkább jó lenne, ha ezt leküzdenéd, mert hacsak nincs valami olyan skilled, amivel tudsz egyedül dolgozni (szóval bármi olyan, amivel lehet pl home officeban lenni), akkor folyamatosan problémát fog okozni a dolog.

febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Introvertált vagyok, és az a legjobb, ha egyedül, vagy kis csoportban végezhetem a dolgom. De, mivel felnőtt ember vagyok, ezért nem esem kétségbe és nem kezdek el görcsölni/szorongani, ha nagy csapatban kell dolgoznom. Volt ilyen is.
febr. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki szorong nagycsoportokban vagy tömegben az nem az introság miatt van. Azt kezeltetni kellene megfelelő terápiával vagy önfejlesztéssel. Nem tudom már hány ilyen kérdés alatt írtam le, hogy itt nagyon össze van mosva ez a két dolog. Lehet, hogy introk is vagytok, de egy normális állaptú, egészséges intro nem szorong, ha emberekről van szó. Csak túl ingerlik az agyát és emiatt egyedül tud feltöltödni.
febr. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!