Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki megtetszett a társaságból. Klappolunk is személyiségileg. Amikor vele vagyok felszabadultan érzem magam. Elmentem az illetővel egy randira, ami szintén csodás volt. Sajnos azonban még egyetemre járok és mellette dolgozom is és kb aludni alig van időm. Az egyetemet az utóbbi időben tehernek érzem.. hogy ilyen dolgokat nem lehet miatta csinálni, mint pl az ismerkedés/randizás mert 14 bejárós órám van. Már korban is ott vagyok hogy jó lenne valaki (24éves vagyok). A körülöttem lévők ennyi idősen mind házasodnak és babáznak. És én sem szeretnék kifutni az időből.

febr. 9. 08:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Van még 25 éved, hogy kifuss az időből.

Első az egyetem,a többi utána jön.

febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért biztos nem hagynám ott az egyetemet egy pasi miatt.
febr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi van hátra az egyetemből?

Mit tanulsz? Szereted? Ezzel szeretnél majd foglalkozni?


Csak a randizgatás miatt ne hagyd ott.

febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem sok 25 éves babázik kivéve ha c környéken laksz
febr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hát, azért sokan nem vállalnak gyereket se, mert nem tudják miből kifizetni...
febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az első, hogy befejezed, keresel jó munkahelyet, aztán ráér
febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem hagynám ott az egyetemet egy párkapcsolat miatt/ annak reményében.

Nem tudom, mennyire szereted a szakod, mennyire érdekel, hány féléved van még belőle vissza, mennyire tudod magad elképzelni ezen a vonalon, de én tényleg nem hagynám más miatt.

febr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
2 és fél év még
febr. 9. 15:18
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudtok találkozni egyetem mellett is, nem? Ha volt időd eljárkálni egy társasággal, meg randizni, akkor tudsz időt szánni a pasira is. Azt a két évet meg igazán meg tudja várni, amíg nem végzel az egyetemmel, ráértek utána összeköltözni, házasodni, babázni. Még legalább 20-25 éved van kifutni az időből.
febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Első a tanulmány! Ha képes ezt tolerálni, akkor az csak tovább erősíti a kapcsolatotokat. Ha nem képes tolerálni az egyéni törekvéseidet, - amelyek nem arról szólnak, hogy őt nyomd el, - akkor ideje is van lezárni ezt a kapcsolatot.
febr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!