Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A homoszexualitás természetes...

A homoszexualitás természetes dolog?

Figyelt kérdés

Szerintem nem, de ettől függetlenül elfogadom a homoszexuális embereket. Szerintem őket is megillet minden jog, ami a heterókat is.

Ha én homoszexuális lennék, akkor is azt gondolnám, hogy hát ez nem természetes, de ez van. Ez is baj? Marmint, így is homofóbnak számítok? Csak azért, mert nem gondolom természetesnek a homoszexualitást?


febr. 27. 15:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek veled.
febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
60%

Azt gondolsz, amit akarsz. Attól még természetes dolog, legfeljebb csak az erkölcsi kereteibe nem fér bele valakinek.


Az állatvilágban is megfigyelhető, úgyhogy nem foghatod arra, hogy szegény állatok láttak egy Pride felvonulást és megtetszett nekik, ettől átváltoztak. Vagy a TikTokon vonagló buzeránsok rájuk ragasztották:

[link]

febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
45%

Természetesnek, nem természetes. Hiszen semmi sem az, ami a természet alapvető céljával, vagyis a fajfenntartással szembe megy.

Viszont bizonyos szinteken tudom őket sajnálni. Nyilván nem a divatmelegekre gondolok.

febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
28%
Állatvilágban sem fordul elő,nettó baromság.Ezt a melegek mondják maguk nyugtatására.De ha természetes,akkor miért kell ennyire nyomni??Ha természetes,akkor mi célja van az életben??Az állatok érzelmek és szexuális öröm nélkül szaporodnak,tehát hogyan lehetne homosexuális??Egyszerű dominancia,semmi több.
febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Erről sok vita van, hogy veleszületett tulajdonság vagy később alakul ki. Mindig voltak melegek, amikor üldözték is őket, szóval nem poénból csinálták. Ma meg kicsit átestek a ló túloldalára, mert brand-et lehet ebből építeni.
febr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
18%

#2

Az érved nem helytálló,ez az állítás utalhat egyaránt arra hogy minden élőlény deviáns meg az ellenkezőjére is. Attól hogy az állatoknál megfigyelhető egy jelenség, azt ésszerű kivetíteni az emberre? Ha a sáska asszony leharapja az ura fejét akkor az emberek is csinálják ugyanezt? Tény, hogy sok minden közös van bennünk, és az állatokban, sőt a tudomány szerint majmok voltak az őseink.

febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
89%

Az a példa inkább arra világít rá, hogy a természetben is előforduló jelenségről van szó, nem tanult viselkedésminta melegnek lenni.

A tudomány szerint sem voltak majmok az őseink. Volt egy közös emberszabású ős, és szétválva az egyik ágon a majmok fejlődtek ki, a másikon az ember. Nem a majomból lett ember.

febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
33%
Nem természetes, ha természetes lenne akkor nem léteznénk. Szembe megy a fajfenntartással. Ettől függetlenül nincs azzal semmi baj ha valaki homoszexuális, ha valaki emiatt ócsáról valakit, azzal önmagát minősíti
febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
46%
A kérdés nagyon jó. A mai napig elszoktam gondolkodni ezen. Van aki azt mondja, hogy igen van aki azt, hogy nem. Én azt mondom, hogy nem, nem az, VISZONT, ők erről nem tehetnek, nem választották. Értsük meg emberek, hogy ami természetellenes az még nem indok arra, hogy támadjuk, de ne is kezeljük normálisként. Bármennyire is szeretnék azt hinni, hogy az és bármennyire is tüntikéznek nem leszek hajlandó teljesen elfogadni őket. Az én világomban az elfogadásnak is van mértéke. Senki sem lesz attól meleg, biszex, transz vagy hasonló, hogy megnéz vagy lát egy ilyen felvonulást, viszont összezavarja a gyereket. Egy gyereknek nem arra van szüksége, hogy színes női ruhákba öltözött férfiakat nézegessen. Azért mert valaki a saját nemét szereti még nem indok arra, hogy egy nyomorék legyen. Nézzünk körül a fiatalabb 14- 15 éveseknél, nem az a lényeg, hogy ki meleg és ki nem, hanem az, hogy a férfi fogalma kiveszik belőlük, mert legyen heteró az ember azt látja, hogy ez a divat, ez a trendi. És most jól figyeljetek, még a meleg ismerőseim is kiröhögik az ilyen magukat mutogató szivárvány pónis férfi vagy nő vagyok nem tudom eldönteni embereket. Azt látom, hogy napról napra elkorcsosul a világ és jópofát kell vágni ehhez. Ezek beteg dolgok amiket normálisként akarnak lenyomni a torkunkon. Persze egy olyan világban ahol már mindenki mikrohullámú sütőnek képzeli magát vagy másnak ott ez elképzelhetetlen már. Nagyon elkanyarodtam a témától, tudom, de ez tény, hogy nincsen semmilyen tartás újabban az emberekben. Nem támogatom a sorkatonságot, nem vagyok proli sem, se boomer de nem akarom azt látni, hogy a két nem annyira elmosódik és valami hibrid születik belőle, hogy az hihetetlen.
febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Psycho ***** válasza:
73%

Hát ez attól függ, hogy hogyan definiáljuk azt, hogy "természetes".


Ha úgy, hogy: "a természetben is előforduló", akkor igen, természetes, mivel számos más fajnál is megfigyelhető (kár lenne tagadni a tényeket). Márpedig mi lehetne természetesebb annál, mint amit maga a természet produkál? 🤔


Ha inkább az emberi/kultúrális értékrendekből adódó természetességre gondolunk, akkor már lehet árnyalni a képet.

Szerintem annak kellene lennie, hiszen egy olyan tulajdonságról beszélünk, amit az illető nem befolyásolhat, nem ő választotta, hanem ezt dobta a gép. Mint pl. a hajszín. Ergo milyen jogon ítéljük el?

Elítélni olyan lenne, mint számonkérni valakit azért, mert éppenséggel az általunk utált tökfőzeléket szereti a szeretett sonkáspizza helyett...


Nyilván NEM a félpucérra vetkőzött exhibicionistákra gondolok, akik teli vigyorral riszálják a rózsaszínre festett valagukat a főutcán, mert az, bármennyire is el- és befogadó próbálok lenni, szerintem túlmegy a józan ész határán, és nettó perverzió. Ugyanígy azt a heterot is elítélem, aki hasonlóan erkölcstelenül viselkedik. De fontos kiemelni, hogy itt tehát nem a homoszexualitás tényét ítélem el, hanem a viselkedést magát.


De, ez csak az én véleményem, amit nyilván sokan osztanak még - de sokan meg nem.


Szóval egyes kultúrákban baromira nem természetes, sőt, egyenesen üldözött dolog. Másikban viszont meg az.

febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!