Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boldog vagy,hogy magyarnak...

Boldog vagy,hogy magyarnak születtél?

Figyelt kérdés

márc. 1. 19:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem érdekel
58 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Ha a jelenlegi politikai helyzetet nem vesszük figyelembe, akkor igen.
márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Szívesen lettem volna inkább japán.
márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ honnan nézem. Jobb mint Afrikainak lenni vagy bármilyen arabnak. De rosszabb mintha nyugati vagy USA-beli lennék.
márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván attól függ, honnan nézem. Jobb, mintha Indiában vagy Afrikában stb. nyomorognék valahol. Akkor persze sokkal jobb itt Magyarországon. De egyébként jobb lett volna kicsit nyugatabbra születni.
márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Jobb, mintha afrikai, vagy valami arab lennék. De inkább lennék amcsi, angol, spanyol, vagy ilyenek..
márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem annak születtem volna, akkor nem léteznék. Ha a génjeim ugyanazok is lennének, annyira már kulturális és társadalmi közegben nőttem volna fel már valamelyik szomszéd országban is, hogy egyszerűen az már nem én lennék. Szóval nehezen tudok erre mit mondani, mert az alternatíva az, hogy nem létezem. Számomra semleges, nem vagyok egy nagy nemzeti alkat, külföldre is költöztem, de soha nem is zavart a származásom, kényelmesen elvagyok vele.
márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

A hozzáállás és a politika miatt nem, de ezenkívül ha nem itt tartanánk, akkor igen.

de inkább nem erre a világra vágytam, de mégis jobb magyarnak lenni, mint afrikainak...

márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%

Helyileg Magyarország még éppen az elmegy zónában van. Nincs nagyon hideg, nem vagyunk nagyon keletre, még éppen az igényes, tiszta népek között vagyunk (legalábbis az átlag magyar).

A nyelv, bár tény, h nagyon kifejező, összetett, sztem egy katasztrófa, semelyik másikhoz sem hasonlít, így kín szenvedés idegen nyelveket tanulni, ha valaki picit is gyengébb ezen a téren.

A történelmünk nagyjából Mátyás óta egy folyamatos mélyrepülés, a vezetőink kivétel nélkül inkompetens, önző barmok voltak mindig és most is.

A kicsit is népszerű sportokban semmilyen eredményt nem érünk el, a tudományok területén pedig legfeljebb külföldön érvényesülnek a zsenijeink.

A magyar embereket kb mindenhol köpködik, ahol ismerik, hála a “leleményes” honfitársaink által generált nem éppen jó hírnevünknek.

Összességében nem nagyon szeretek magyar lenni, de ezt dobta a gép.

márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
Igen, születhettem volna egy afrikai nyomornegyedbe is. Ahhoz képest itt egy Kánaán van.
márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Én lassan már szégyellem, hogy magyar vagyok... bár az tény, hogy ez még mindig jobb, mintha egy afrikai vagy arab országba születtem volna.
márc. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!