Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor kell időpontot...

Most akkor kell időpontot egyeztetnem előre, ha mosni akarok a koliba, vagy sem?

Figyelt kérdés

A Debreceni Egyetem Campus Hotel nevű kolijáról van szó. (Ha jól emlékszem) A házirend szerint nem kötelező időpontot kérni a mosógép és szárító használatához, csak nagyban megkönnyíted vele a saját életedet, ha inkább időpontra foglalat egy kulcsot és öt percen belül fel is veszed, nem kell százazor megnézni a portán, hogy van-e szabad kulcs. Viszont ha odamegyek a portáshoz előzetes időpont egyeztetése nélkül, hogy mosni szeretnék, akkor megy a szájhúzogatás, hogy kellett volna időpontot kérni, erre mondom oké, akkoridőpontot szeretnek kérni, akkor jön az, de van szabad kulcs, vigyed, írd me magad, hozd vissza időre. Ha meg kifejezetten azért megyek oda a portára, hogy időpontot kérjek másnapra, akkor közlik, hogy nem kell időpont, szóval nem lesz felírva, hogy időpontom van másnap XY időpontban, de ha másnap mennék kulcsot kérni, akkor a másnapi portás húzza a száját, hogy de időpontot kellett volna kérni.

Valaki tudja, hogy most akkor mi van? Kötelezően kell időpont, nem kell időpont, csak nekem lenne praktikusabb, ha lenne? Egyáltalán hol a bánatba kérjek időpontot, ahonnan nem hajtanak el arra hivatkozva, hogy nem kell? Valaki, aki lakott ebbe a gyökér koliba el tudná magyarázni, hogy ez hogy a bánatba működik a gyakorlatban?


márc. 2. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:
67%

A választ nem tudom, de üdv a felnőtt világban!

Ha tudnád, hányszor kell még lehetetlen szabályok (és azokat többféleképpen értelmező emberek) között elintézned valamit!

márc. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!