Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A milliomosokat tényleg úgy...

A milliomosokat tényleg úgy lehet megismerni, hogy nem lehet?

Figyelt kérdés

A milliomos most nyilván dollárban vagy euróban értendő, mert azt nem sokan érik el kint sem. Az USA-ban mondták, hogy próbálták megkeresni hogy élnek a milliomosok és arra számítottak, ha elmennek a helyi Rózsadombra nagy házak, luxusautók, medencék, nagy partik környékén találják meg őket, de legtöbb esetben kiderült, hogy akik ilyen nagylábon élnek, azok főleg hitelből teszik ezt és azok, akiknek valóban van pénzük, sokkal visszafogottabb stílusban éltek, inkább úgy, mint a sima középosztálybeliek.

Ez persze lehet túlzás és tényleg van tőkéjük a luxusban élőknek is, de az biztos, hogy nagyon sokszor tényleg nem azoknak az embereknek van pénzük, akik mutatják. Én régen azt hittem, hogy vidéken, kisebb településeken mindenki szegény és csak nagyvárosokban vannak jómódú emberek, de rájöttem, hogy egy ember, akinek jó minőségű földjei vannak igazából vagyonosabb sok városi polgárnál, aki hiába jár menő autóval, de a lakáshitelét fizeti még 20 évig, vagyis adóssága van. Nagyszüleim is tavaly haltak meg mindketten, egy panellakásuk volt és egy 15 éves Skoda autójuk, hagyaték után láttam, hogy igazából 100 milliós vagyont halmoztak fel állampapírokban, bankbetétekben, soha nem gondoltam volna róluk, nem mutatták.



márc. 4. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Akkor tök jó, hogy megvilágosodtál.
márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Nézd, Münchenben 1 millió Euroért egy full átlag kicsit nagyobb újépítésű lakást kapsz.


Én inkább azt látom, hogy kétféle gazdag ember van: aki maga szedte össze meg, aki örökölte. Az előbbi nem szórja a pénzt, az utóbbi igen.

márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy farm fenntartási költségei hatalmasak. Sok pénz kell hozzá, tápok, víz, gépek a munkához, trágya, permetszer stb. Ez mind nagy mennyiségben. Viszont annak ellenére, hogy sokat kell bele tenni sokat is hozhat vissza, ha jól csinálják. Nyilván ha nem menne nem csinálnak nagy üzemben. De az önfenntartó életmódhoz is rengeteg pénz kell eleinte szóval az sem olcsó. De ez elmondható bármelyik vállalkozásról. Több száz ezrek mennek el egy bevásárló körúton, de vissza is jön az ára. Ettől sajnos még nem lesz milliomos senki. A nagyszüleid pedig valószínűleg jól tudtak gazdálkodni és félre tenni. Az a 100 millió csak nekünk alkalmazottaknak és hétköznapi embereknek tűnik soknak egy gyárnak pl. már nem. Sajnos gyorsan eltűnik, remélem jó befektetésekre használjátok majd.
márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én milliomos vagyok, de a Lidl-be járok vásárolni minden héten.
márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki nem arab, orosz, meggazdagodott proli vagy magyar akar, az nagyon gazdag letere normalisan nez ki, nem veret, es a felesege nem nez ki szexmunkasnak. Es a csodaautoi nem feketek es nem fenyegeto fellepesu.
márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!