Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Marketplacen átküldte a pénzt...

Marketplacen átküldte a pénzt én letöröltem a hirdetést és eltűnt a chat. Nem tudom ki a vevő?

Figyelt kérdés

Ezt a rohdt facet!

Más névröl utalt, így még a profilra sem tudtam rákeresni. Ilyenkor lehet valamit tenni?


márc. 10. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az archívumba nincs benne?
márc. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Rakd ki még 10-szer aztán gazdag leszel. 🤣
márc. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
"Marketplacen átküldte a pénzt" A Marketplacen nem lehet át küldeni pénzt.
márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem a face a rohadt, te nem olvastad el amit kiirt amikor torolted a hirdetest. Direkt rakerdez hogy akarod-e archivalni az uzeneteket, te meg nyilvan esz nelkul csak ranyomtal.


A chat ott van az archivaltak kozott, hacsak azota manualisan le nem torolted.

márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Marketplaces chat. Nem a sima chat! Ott töröltem a hirdetést. Semmire nem kérdezett rá.
márc. 10. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a chat. Ugyanoda archival.
márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az a helyzet, hogy ha törlöd a hirdetést automatikusan eltünnek azok chat-ek akik arra a termékre írtak. Valóban van olyan opció, hogy chat törlése és chat archiválása de itt nem az történt. Nem lehet tenni már semmit
márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!