Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktál régi családi fényképek...

Szoktál régi családi fényképeket nézegetni?

Figyelt kérdés
márc. 13. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
márc. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem és nem
márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktam
márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Gyerekként nézegettem meg párszor ami otthon volt.
márc. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem szeretem az emlékeket.
márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Igen mert igy tudom milyen volt anya apa meg a felmenők is 19 évesen is akár. Mi volt akkoriban a menő milyen volt a modern talking el is feeling milyenek a bulik, es mindenki tudott gitározni is pl, poszterek a falon, a sok szüretelések cserkésztábor, TSZ, munkás kitüntetések kitűzők, a gabona értéke, a család összetartás becsület értéke, a szolidabb ruhák, a sok berakas gomb dísz motívumok a házfalakon is, aluminium evőeszköz, lavór mosdáshoz, harmonikázások, házépités családi erővel stb


Egy teljesen más világ tárul elém. És látom ahogy apa gitározik anyának, ahogy anya mama magassarkújában csetlik botlik, ahogy anya babaként engem a karjában tart, apa hosszú hajjal:D vagányan trendin napszemüvegben feszít miközben 1 szál bél meg ezek :D

márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Teljesen feleslegesnek tartom nézegetni, attól anya nem támad fel és az azóta lévő életem sem lesz hirtelen király.
márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!