Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Hogyan mondjam meg neki, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Régi haver, exem által ismertem meg, de már nincsenek jóban. Bejön nekem, írogatok neki heti 1x , egyszer talit is beszéltünk le de egész nap nem keresett akkor, ő sose keres magától, csak egyszer mikor elhivott talira, de miatta nem lett belőle semmi végül. Hogy mondjam meg neki hogy bejön és nem igaz, hogy nem veszi észre vagy nem akarja.

márc. 13. 18:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Engem már az se érdekel, ha pofára esek csak valahogy ettől egyértelműbben tudatni szeretném vele, hogy én nem csak mint haver vagy spanként tekintek rá, mert lehet hogy azt hiszi.
márc. 13. 18:47
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy. Egyértelműen nem akar tőled semmit, csak nen akarod tudomásul venni...
márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Igy, nyíltan, direkte.
márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Te az a típus vagy, aki szereti, ha megalázzák és lelkileg megtapossák? Ő meg az, aki szeret pikkelni a másikra, és ez által társfüggőséget kialakítani? Oh, mennyi ilyen van... Sok boldogságot nektek :D


Szerintem ez esetben kb. teljesen mindegy, hogy mondod meg neki...

márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt a "hogy mondjam meg neki?" ezt mifelénk úgy szokták, hogy az ember vesz egy nagy levegőt és szavakba önti a gondolatait.

Na persze ha le sem sz@rja hogy te üzengetsz, akkor egy kicsit nehezebb a kapcsolatfelvétel.


(ja, meg értelmetlen is)

márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!