Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Okozhat problémát ez a szitu?

Okozhat problémát ez a szitu?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem az egyetemen tanácsadásra, hogy hátha segít megoldani egy régi problémát.

Amikor érdeklődtem, mondta a hölgy, hogy hozzá csak pár hónap múlva tudnék menni. Kérdezte, hogy jó lesz-e, ha a kollégájához mennék. Mondtam persze.

Megvolt az első alkalom, és kiderült, hogy egy tőlem pár évvel idősebb lány. Elég csinos, kicsit fura volt így a helyzet. Lehet ebből bármi negatív dolog? 23/f


márc. 14. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Tartania kell az Etikai szabályokat... De neked is. Akkor nem lesz gond.
márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Már problémát okoz, hiszen megfordult a fejedben és kiírtad a kérdést.

Menj máshoz.

Az önbizalomhiányosok mindenkivel hajlamosak beleszeretni.

márc. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem gondolom magam önbizalomhiányosnak alapvetően.
márc. 14. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Te érzed, hogy hogy tudsz tovább együtt dolgozni vele. Ha sürgős a probléma és nem tudsz magánban menni, vagy megvárni, amíg a másik doki fogad, akkor valahogy próbálj elvonatkoztatni a külsejétől és csak a problémáddal foglalkozni a terápián.


Ha meg tudod oldani, akkor keress másik szakembert. A pszichológusoknál alapvető dolog, hogy meglegyen kettőtök közt a "kémia", akkor is, ha egy nemhez tartoztok. Ha nem szimpatikus a másik, ha nem érzed úgy valami miatt, hogy meg tudsz benne bízni, megnyílnál, vagy tudná kezelni a gondod, csak időpocsékolás a kezelés.

márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiemelted a kérdést, város a válaszokat, pedig neked kéne beszámolnod, hogy okozott-e problémát a szitu. Ki kiben keltett mély benyomást? :D
ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már pár alkalom volt azóta. Igazából ülések utáni napokon szoktam "vonzalmat" (vagy nem is tudom mit) érezni. Azon túl, hogy elég rosszul érzem magam ezeken a napokon. Olvasgattam a témában, tudom, hogy csak egy "illúzió", illetve, hogy valamilyen szinten természetes, szóval igyekszem nem foglalkozni vele. Ő részéről pedig erősen bízom benne, hogy nincs ilyesmi. Tisztában vagyok vele, hogy nem lehet még barátság sem. +kapcsolatban is vagyok, amitől még furább ez az egész bennem.

Igazából csak kíváncsiságból emeltem ki a kérdést, hogy hátha ír olyan, aki volt hasonló helyzetben.

ápr. 26. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!