Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért viselkednek az emberek...

Miért viselkednek az emberek ilyen debil módon velem minden közösségben?

Figyelt kérdés
Alapvetően zárkózott vagyok, nem nagyon beszélek senkivel nem is nagyon köszönök, amíg ez így marad addig sosincs baj, nem piszkálnak. De ha találok valakit a közösségen belül aki kedves velem, akinek kereshetem a társaságát, odamehetek hozzá beszélgetni, onnantól jól kifognak mindig. Elszörnyedten bámulnak amikor vele beszélek, viháncolnak, összesúgnak a hátam mögött, melegnek tartanak meg ilyenek. Általános iskolás korom óta akárhova kerültem, mindig is ez volt. Miért ilyenek az emberek ebben az országban?
márc. 14. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Talán magadban kellene keresni az okokat.
márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
" onnantól jól kifognak mindig. " Ennek mi az értelme? Vagy forditást vagy értelmezést kérek!
márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom milyen táasaságokban jártál, de ha mindenhol ezt tapasztalod, akkor lehet, hogy veled van a gond. Kérdezz meg másokat, hogy szerintük mi az, illetve fordulj pszichológushoz, ő biztos tud segíteni ezt feldolgozni vagy ezen túllendülni.
márc. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az addig ok, hogy zárkózott vagy, de az nem azt jelenti szükségszerűen, hogy gyengének látnak az emberek. Próbálj magabiztosabbnak tűnni, határozottabban kommunikálni stb, mert biztosan gyenge láncszemnek látnak. Ne hagyd magad.
márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a férfiakkal találtad meg eddig a hangot?
márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!