Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen az életed?

Milyen az életed?

Figyelt kérdés
Milyen gondok vannak az életedben? Hogy állsz anyagilag? Stb
márc. 16. 08:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Kíváncsi vagyok a te életedre milyen hatással lesz az, hogy másé milyen.
márc. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7%
Túlélőtábor. A pszichologusom szerint 10 ből 2 ember bírta volna ki, amiket én.
márc. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Élem az életem, próbálom megélni a mindennapokat, a lehetőségemhez képest a legtöbbet kihozni magamból.
márc. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

Hát.. Munkám nincs, de cserébe legalább pénzem sem, anyagilag egy nagy nulla vagyok.. 😂😂 Barátaim már régóta nincsenek, nagyon maximum haver.. Emberi kapcsolataim, szociális életem nulla.

Csak netes levelező társaim vannak, de azok is csak azért, mert teperek utánuk, ha nem tenném, akkor még ennyi se lenne és max a levegővel beszélgethetnék.. Legalább 10 évet kéne visszamennem az időben, hogy helyrehozzak mindent az életemben, de lehet inkább 20-at.

Azért nagyon bosszantó ez az állapot, mert az életem minden területére jellemző ez a megrekedés/hanyatlás. Ha lenne pénzem, akkor nem zavarna az átmeneti munkahiány, ha lenne munkám, akkor meg előbb-utóbb pénzem is lenne. Barátokkal pedig könnyebb lenne átvészelni a nehézségeket. (munka és pénz hiánya)

De mivel az életem minden területén hiányt szenvedek, ezért nem tudom kompenzálni a hiányosságaimat.

márc. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

A legnagyobb gondom a saját lelki világom.

Anyagilag elvagyok, ha ez számít bármit is számodra.

márc. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Anyagilag rendben vagyok, pár éven belül, ha nem jön közbe valami nagy szarság, akkor stabil anyagi helyzetem lesz. Keményen melózom mostanában és néha hiányzik egy nő az életemből, emiatt hajlamos vagyok néha kicsit melankólikus hangulatba zuhanni, de aztán eszembe jut, hogy még fiatal vagyok és jobb lesz később, ha már egyenesbe jött minden más...
márc. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Mindenesetre elég nehéz úgy előrehaladni az életben, hogy senki sem segít/támogat.. Vagy nem kell segíteni, de legalább akkor ne hátráltassanak.
márc. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Kenyér gondjaim nincsenek,elváltam most jól van így tartom a nyulaimat és művelem a földem.
márc. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Zavar, hogy a törekvéseim sosem sikerülnek. Mindig falakba ütközöm. Hogy akarjon úgy bármit az ember, ha kivétel nélkül mindig ellenállásba ütközik?
márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Én elvagyok, nem görcsölök semmin, élvezem az életet. Nem vagyok gazdag.
márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!