Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor délelőttös műszakban...

Mikor délelőttös műszakban dolgoztok, akkor mikor szoktatok nyugovóra térni illetve mikor keltek ?

Figyelt kérdés
Szoktatok alkoholt fogyasztani esténként ilyenkor ?

#alkohol #reggel #műszak #lefekvés #ébredés #nyugovóra térni, nyugodt élet
márc. 17. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam alkoholt fogyasztani.

De általában 8kor már alszom és 3.45 kor kelek.

márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam alkoholt inni, soha. Este 10-kor fekszek, reggel 4-kor kelek.
márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kipihentnek érzitek magatokat ?

Én nagyon nehezek kelek fel hajnalban, mindegy, hogy este 8kor vagy 10kor fekszem le ugyanúgy nehezen kelek és még tudnék aludni .

márc. 17. 20:58
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Alkoholt régebben, most inkább füvezek egyet lefekvés előtt, az ellazít és jól ki is pihenem magam. Legkésőbb 10 fele már alszok. Sokkal könnyebb így átvészelni a munka napokat.
márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
A párom van, hogy egyáltalán nem alszik az első előtt, ha mégis akkor 2-3 körül fekszik le, 3/4 5kor kel
márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3:00-3:30-kor keltem anno, mikor messze volt a munkahely, 6-ra mentem, 4:40 körül indultam. Változó, mikor aludtam el, volt, hogy szinte azonnal mikor hazaértem, de akkor fel is ébredtem korábban, éjfél-2 között és akkor meló előtt voltam el dolgokkal, általában 5-7 órát tudtam aludni így vagy úgy. Fáradt nem szoktam nagyon lenni, ha ennyit sikerül aludni, nálam úgy van, hogy rosszul ébredek, nem úgy, hogy kivet magából az ágy, de mászkálok pár percet, kb mire kész a kávé, addigra éber vagyok, mire úton vagyok, addigra meg teljesen friss. (Zuhanyzom mindig reggel meló előtt.)
márc. 18. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
7-8 körül szoktam feküdni, 2-kor kelek. Alkoholt lehetőleg min. 12 órával a munka előtt, ha úgy esik.
márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt sha nem iszom alkoholt, mert nagyon rosszat tesz az alvásommal. Általában 10 körül fekszem, 4:30-kor kelek.
ápr. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!