Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ennyire szerencsé...

Hogy lehetek ennyire szerencsétlen, hogy semmi nem sikerül?

Figyelt kérdés
Mást felvesznek jó irodai munkákra végzettség nélkül (persze, biztos van ismeretségük), én meg esélyt sem kapok, hogy bekerüljek és bizonyítsak.
márc. 18. 12:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Egész életem során semmi nem sikerül, míg másoknak meg az egész életük a sikerélményekből áll.
márc. 18. 12:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamikor régen én is éreztem így. Aztán elkezdtem nem lemásolni mások életútját, hisz nem volt biztos hogy nekem is az tetszik ami másnak. Hanem a magam útját jártam. Ez bejött és az élet rám zúdítja mindenből a jóságát. Azt csak Te döntheted el mi jó neked, mire vágysz. Ha mások irodában dolgoznak, lehet hogy te meg tőkejövedelmet építesz és időd is rengeteg lesz.
márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon valószínű hogy tőkejövedelmet fogok építeni. Hogy ne nézzem mások életútját, mikor a mások élete sokkal jobb, mint az enyém?
márc. 18. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam, mert nekem nagyon könnyen sikerül minden elsőre az életben és már pont az kezd unalmas lenni, hogy nincs semmi kihívás. Nagyon kíváncsi lennék, hogy akinek semmi nem sikerül az mit csinál mégis.
márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!