Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Téged is "átvertek" már így?

Téged is "átvertek" már így?

Figyelt kérdés
Az a csaló azt ígérte, hogy segít kiteljesedni vagy legalábbis ezt vártam.. de csak játszani akarja a játékait 🤷 úgy érzem felesleges áldozat volt az idő (és egyéb) amit neki adtam! 🥹

márc. 20. 18:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen az volt a helyzet, hogy szüleim kiirattak engem az iskolából 16 évesen és később nem tudtam "visszajutni" az oktatásba..


Most visszakerültem (ebben egy kicsit segített mondjuk) de most nem boldogulok három év kihagyás után.. erre azt mondja, hogy oldjam meg magamnak és várja hogy találkozzak vele, pedig már semmiben nem támogat 🙃

márc. 20. 19:22
 12/22 anonim ***** válasza:
66%
Minden pasi ezt csinálja a kis naív csajokkal.
márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Tehát segített visszajuttatni az oktatásba. Mit tehetne még érted?

Tartson is el?

Gondolom eddig nem is találkoztál vele. És még ő vert át?

márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látom itt az árverést. Sőt, ha jól értem, még tett is érted valamit.
márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
#13 Sokszor találkoztunk. Én csak azt vártam volna,hogy segítsen tanulni.. de erre mondja csak hogy oldjam meg magamnak és hogy tanulni könnyű 😟
márc. 20. 19:45
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, hét? Na jó, hagyjuk. 😂

Szerintem fordítva ülsz egy kicsit a lovon. Szerezzen helyetted végzettséget, aztán utalja a számládra a bérét. Nincs itt semmi átverés, a fejedben van csak zűrzavar. Nőlj fel.

márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Segítsen bekerülni az iskolába, aztán segítsen tanulni is... Nem arra vannak a tanárok hogy segítsenek? Ha jól értem 19 éves vagy. Mi olyan baromi nehéz a tizedikes/tizenegyedikes középiskolai anyagban amihez kéne a segítsége? Felnőtt vagy már, magadért felelsz. Senkinek nem kötelessége fogni a kezed és megoldani helyetted a problémáidat
márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#16 Kellett egy ilyen is,mint te..


Talán én vertem át magam. 🙃

De én tudom,hogy milyen lehetőségeim voltak/vannak..


Örülök neki,hogy mellettem volt, de akkor se volt fair 😢

márc. 20. 19:53
 19/22 A kérdező kommentje:

#17 Tudom Magyarország elitjének más az élete.. az igazi szegényeknek meg a szíve kővé lett. 🙃


De az én helyzetem egyikőtök sem ismeri, így nem számít, ha ítélkeztek...

márc. 20. 19:55
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ítélkezem, csak azt mondom, az egész hátralévő életed egy szar lesz, ha mindig mástól várod, hogy elvégezze a te feladataidat. Más is indult már mínusz százból, köztük én is, de megoldottuk.

Te vered át saját magad, önáltatással. Inkább légy hálás, hogy volt, aki tett érted valamit.

márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!